Закрити
UA
Краса

10 правил здорового способу життя успішних жінок

Поділись:

Для кожного успіх вимірюється у різних величинах, але здоров’я у пріоритеті цінностей має бути на одному з перших місць. 

posts-to-db-Фото 1

Не секрет, що сьогодні багато жінок досягають успіху, процвітають на керівних посадах, в особистому, сімейному житті і не забувають про здоров’я. Виконати всі ці пункти складно, якщо робочий графік ненормований, але можливо, якщо докласти зусиль. Розповідаємо про правила здорового способу життя щасливої ​​та успішної жінки. 

Читайте також: 5 документальних фільмів, які змінять ваші погляди на здоров’я та їжу

 

Регулярні огляди

Багато проблем зі здоров’ям можна уникнути, якщо вчасно виявляти хвороби і не затягувати з їх лікуванням. Тим більше, що деякі симптоми можуть не проявлятися роками. Згадайте, коли останнього разу ви були у лікаря на огляді? Якщо давно, то радимо якнайшвидше записатися на прийом. А на майбутнє варто запам’ятати, що повноцінні огляди варто проводити раз на півроку. 

posts-to-db-Фото 2

Догляд за шкірою обличчя

Людина — це те, що вона їсть. А на його обличчі все це відображається. Адже помічали, що після тортика чи улюблених тістечок вас обсипає? Напевно, помічали. Догляд за шкірою обличчя перш за все починається із зміни харчових звичок. Не варто також забувати про походи до косметолога. Багато хто, до речі, нехтує цим і вважаю, що їм це не допоможе, або поки що рано. Але до косметолога варто піти хоча б для того, щоб підібрати правильний догляд та зрозуміти, які помилки ви робите щодня. 

Читайте також: Які здорові звички потрібно набути до 20 років

Усунення поганих звичок

Ми постійно боремося зі своїми поганими звичками, але успіх здебільшого короткостроковий. Куріння та алкоголізм, на жаль, очолюють список. Багато хто також не може відмовитися від солодкого, що призводить до зайвої ваги, низької самооцінки та поганого стану шкіри. Може, настав час нарешті показати, що у вас є сила волі?

posts-to-db-Фото 3

здоровий сон

Здоровий сон – запорука успіху у всіх сферах життя. Це і продуктивність, і бажання робити щось і рухатися вперед, і правильне функціонування всього організму. Доросла людина потребує 7-8 годин міцного сну. Якщо він триватиме менше, то можна забути про бадьорість і добре дізнатися, що таке млявість, непродуктивність та зайва вага. Якщо ви страждаєте від безсоння і навіть після важкого робочого дня ніяк не можете вирушити в царство Морфея, варто звернути увагу на те, коли ви вечеряєте і на чому спите. Можливо, вам достатньо поміняти подушку і просто провітрити перед сном. 

Читайте також: 10 поз у йозі, з якими ви забудете про безсоння

Скорочення м’яса у раціоні

Занадто велике споживання червоного м’яса може негативно позначитися на вашому здоров’ї. Вчені Гарвардського університету провели дослідження, яке доводить, що люди, які щодня їдять червоне м’ясо, з більшою ймовірністю можуть захворіти на рак товстої кишки. А серед вегетаріанців ризик захворюваності значно нижчий. Але якщо від м’яса ви відмовитися не можете, то хоча б скоротите його вживання до 1-2 разів на тиждень. 

posts-to-db-Фото 4

Овочі та зелень у кожному прийомі їжі

Овочі та зелень – джерело необхідних для краси та здоров’я антиоксидантів, вітамінів та мікроелементів. Навчитися додавати їх у кожен прийом їжі буде нелегко, особливо якщо раніше ви не були фанатів брокколі та цвітної капусти. Почніть з малого і додайте овочі до гарніру, а потім не встигнете озирнутися, як кожен день вони будуть присутні на вашому столі. 

Читайте також: 7 продуктів, які допоможуть зміцнити імунну систему восени

Дослідження сімейного дерева

Безумовно, якщо ви з цікавості будете цікавитися цією темою, то це ніяк не допоможе вам зі здоров’ям. Сімейну історію корисно досліджувати, щоб дізнаватись про хвороби, які були у ваших родичів. Оскільки багато захворювань передаються у спадок, це допоможе більше дізнатися про ризики і дозволить запобігти багато проблем заздалегідь. 

posts-to-db-Фото 5

Вміння говорити «ні»

Уміння говорити «ні» у правильних ситуаціях допоможе зберегти як час, а й нервові клітини. Як часто ви бували ситуації, коли начальство чи хтось із близького оточення просив про допомогу і давав нове доручення, від якого, теоретично, ви цілком могли б відмовитися? Найімовірніше, досить часто. 

Звичайно, не варто входити в кураж і відмовляти постійно, навіть якщо прохання стосується безпосередньо ваших професійних обов’язків, але внутрішній фільтр, що відсіює непотрібне лушпиння, нікому не завадить. 

Читайте також: 7 книг про токсичні відносини

Правильне оточення

Токсичних людей, що вичавлюють із вас усі соки, варто не просто тримати якнайдалі, а зовсім виключити з кола спілкування. Знайомі, які тільки й роблять, що скаржаться на життя, партнери та батьки, які не дають право на особистий простір, — це токсичні люди. 

posts-to-db-Фото 6

психологічну рівновагу

Останнім часом психологи стали новими лідерами думок, а сеанси з ними віч-на-віч багатьом замінюють п’ятничні веселощі. Адже що може бути краще, ніж психологічна рівновага та впевненість у завтрашньому дні? Знайти справжнього професіонала не так просто, як може здатися на перший погляд, тому тут ви можете прочитати наш гід із коментарями практикуючого психолога. 

Фото: unsplash.com