UA
RU

Бейонсе відкриває beauty-бізнес

Редагувати переклад

Бейонсе заінтригувала своїх прихильників. В Instagram співачка натякнула, що відкриватиме beauty-бізнес, пов’язаний із доглядом за волоссям.

Бейонсе відкриває beauty-бізнес

Бейонсе — одна із головних ньюсмейкерів останнього часу. Минулого тижня вона розпочала світовий концертний тур Renaissance. І перший концерт у Стокгольмі був найбільш обговорюваною подією у сфері шоу-бізнесу. Співачка вразила публіку і піснями, і вбранням. 

Днями Бейонсе опублікувала цікавий пост в Instagram. Шанувальники побачили дві світлини. На одній співачка робить собі зачіску, на іншій маленьку Бейонсе заплітає, найімовірніше, мама. Далі йшов допис:

«Хто з вас знає, що моєю першою роботою було підмітати волосся у маминому салоні? Destiny’s Child починали, виступаючи перед клієнтами, поки їм робили зачіски. У її салоні я познайомилася з багатьма різними жінками-підприємницями. Я на власні очі побачила, що те, як ми дбаємо про волосся, може безпосередньо впливати на наші душі. Я спостерігала, як мама зцілювала багатьох жінок. Оскільки я так багато всього навчилася зі своїм волоссям, то завжди мріяла продовжити спадщину мами. Не можу дочекатися, щоб ви побачили те, що я створила».

 

Бейонсе відкриває beauty-бізнес

Із повідомлення стає зрозумілим, що Бейонсе відкриває beauty-бізнес по догляду за волоссям. Проте шанувальники співачки гадають, чи це буде перукарня, чи косметичний бренд. Більшість схиляється до бренда, бо на першому фото можна побачити багато різних засобів, схожих на зразки косметики.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Beyoncé

Читайте також: KILIAN PARIS РОЗШИРЮЮТЬ MAKEUP-ЛІНІЙКУ І ПРИЗНАЧАЮТЬ ПЕРШОГО КРЕАТИВНОГО ДИРЕКТОРА З МАКІЯЖУ

 

 

Статьи по теме