UA
RU

Белла Хадід стала обличчям і музою Charlotte Tilbury

Редагувати переклад

Модель Белла Хадід представлятиме косметичний бренд Charlotte Tilbury.

Белла Хадід обличчя муза Charlotte Tilbury

За день то того, як оголосити новину, в Instagram бренду з’явилися світлини із зображенням жіночого силуету. Підписникам повідомили, що невдовзі до команди приєднається зірка. Яка — скажуть за 24 години. Треба зазначити, що більшість читачів впізнали Беллу Хадід.

Відтепер зіркова модель — обличчя Charlotte Tilbury. Разом вони працюватимуть над рекламними кампаніями та іншим цифровим контентом.

Британська візажистка Шарлотта Тілбері так пояснила цей вибір:

«Белла — талант, який визначає своє покоління, та піонер позитивних змін. Вона — сучасна ікона краси, а також креативний цифровий інноватор. Від магії до технологій сфери краси, Белла так само, як і я, одержима цією темою — подоланням кордонів і виходом за межі реального та віртуального світів. Не можу дочекатися, щоб поділитися з вами всіма надзвичайними, чарівними моментами, які ми підготували!»

 

Белла Хадід обличчя муза Charlotte Tilbury

Белла Хадід дуже зраділа новому рекламному контракту:

«Не можу в це повірити! Якщо ви знаєте мене, то знаєте й те, що в моїй сумочці завжди є тональний крем і олівець для губ Charlotte Tilbury. Я живу у своїй мрії! З цією косметикою я більш впевнена у собі; для мене честь створювати цю магію краси разом. Ми зараз почуваємося, як діти у кондитерській».

Белла Хадід приєдналася до великого списку зірок, які представляли косметику цього бренду. Обличчями продуктів від Charlotte Tilbury були Твіггі, Кейт Мосс, Лілі Джеймс, Мікаела Джей Родрігез, Джордан Данн.

Текст: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Charlotte Tilbury, Instagram / Bella Hadid

Читайте також: A$AP ROCKY, ДЖУЛІЯ ГАРНЕР, ЕЛЛІОТ ПЕЙДЖ — НОВІ ОБЛИЧЧЯ АРОМАТІВ GUCCI GUILTY