Чому це не вигадали раніше?
Усім знайоме те почуття, коли хочеться вживати саму нездорову їжу у стресовій ситуації. Так історично склалося, що у будь-якій незрозумілій ситуації ми мимоволі тягнемося за плиткою молочного шоколаду або поїдаємо картоплю фрі.
Дослідники фонду Robert Wood Johnson Foundation зробили висновок: ми змінюємо свій раціон, коли відчуваємо стрес та тривогу. Понад третина учасників дослідження погодилися з тим, що в таких ситуаціях їм хочеться з’їсти щось шкідливе.
Читайте також: 10 ЗДОРОВИХ ЗВИЧОК, ЯКІ ВИ РОБИТЕ НЕСВІДОМО
Що ж рекомендують вживати лікарі, щоб заїсти стрес і не набрати зайвих кілограмів? Девід Людвіг, професор Гарвардського університету, переконаний, що оптимальним сніданком для організму, який відчуває стрес, стане омлет з капустою та гарбузовим насінням.
Лікар каже, що потяг до шкідливої їжі у стресовому становищі залежить від хімічних процесів в організмі.
Та їжа, яку ми їмо під час стресу, серйозно впливає на вироблення гормонів та рівень цукру в крові, що підвищує чутливість до нових стресів.
Професор Джо Хіббельн досліджував, як омега-3 впливає на настрій. І в результаті стало ясно, що риба у всіх варіаціях, консервований тунець і насіння льону здатні зробити нервову систему стійкішою і допомагають захистити нейрони від пошкоджень.
Отже, якщо раптом потрапите у стресову ситуацію, краще зробіть собі омлет із капустою замість замовлення піци.