Декоративна косметика IsaDora для незалежної жінки: сучасні та актуальні принципи бренду

Сучасні реалії в котрий раз нам нагадують, що іноді потрібно уповільнити шалений ритм життя та піклуватися про себе та своє здоров’я, приділяти увагу внутрішній та зовнішній красі. 

 

 

Іноді ми не замислюємося над тим, наскільки важливо обирати б’юті-продукти, політика компаній яких збігається з нашими власними принципами. Тому сьогодні ми розповідаємо про косметичний бренд IsaDora, основа філософії якого – піклування не тільки про красу, а й про здоров’я, акцент на сучасні погляди щодо гендерної рівності, фемінізму та турботи про тварин. 

IsaDora – той приємний випадок, коли косметика поєднує в собі привабливі ціни та високу якість. Все це завдяки ефективній організації бізнесу, в результаті якої ціни на косметику бренду залишаються на доступному і привабливому для покупців рівні.

 

 

Б’юті-продукти бренду не містять віддушок у своєму складі, а тому підійдуть навіть для жінок з особливо чутливою та вибагливою шкірою.

 

 

Косметика IsaDora виготовляється у Швеції, країні, яка може похизуватися великими успіхами в питанні гендерної рівності. Наприклад, шведські татусі також зобов’язані брати декретну відпустку, а майже половина парламентаріїв — жінки. Крім того, IsaDora визнана №1 make-up брендом серед шведських жінок, які прискіпливо ставляться до вибору продуктів для своєї косметички.

Швеція — не єдина країна, яка розділяє сучасні погляди IsaDora – косметика бренду представлена в 40 країнах та має безліч прихильників по всьому світу.

 

Варто окремо зазначити, що косметичні продукти від шведського бренду не тестуються на тваринах. І така політика проводиться з першого дня відкриття компанії в 1983 році, коли тема Cruelty Free ще не була настільки поширена. Ці принципи не змінювалися ні при яких обставинах та вимогах, наприклад, як у Китаї.

 

 

Але на цьому компанія не планує зупинятися — зараз IsaDora докладає великих зусиль для того, щоб зробити косметику Vegan, і вже має успіхи у цьому напрямку, адже більшість б’юті-засобів бренду не містять тваринних компонентів у своєму складі.

До того ж, IsaDora піклується й про захист навколишнього середовища та екологічну ситуацію у світі. Декоративна косметика бренду не має зайвого пакування, яке одразу після придбання опиняється у смітнику, а для створення олівців для макіяжу IsaDora використовує лише сертифіковане дерево.

 

 

Крім того, що IsaDora розділяє політику гендерної рівності, піклується про екологічну ситуацію у світі та виступає проти тестування косметики на тваринах, бренд пильно слідкує за трендами макіяжу та постійно радує покупців широкою палітрою відтінків, новими продуктами, текстурами та колекціями.

Декоративна косметика від IsaDora підходить як для створення повсякденного макіяжу, так і для вечірнього. А все тому, що у широкому асортименті бренду представлено безліч відтінків та сучасних поєднань, які дозволяють створити будь-який макіяж — від нюдового до подіумного.

 

 

Декоративна косметика шведського бренду дає можливість мільйонам жінок насолоджуватися життям, бути впевненими у собі і вибирати будь-який образ для самовираження. Тому, IsaDora – це про любов до жінок.

 

 

ІсаДора. На правах реклами. Парфумерно-косметична продукція. ТОВ «Егзагон». Тел.: (044) 33-77-000, www.hexagone.ua

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Читайте также