UA
RU

Джаред Лето — найяскравіший відвідувач Тижня моди у Парижі

Редагувати переклад

Джаред Лето став найяскравішим відвідувачем Тижня моди у Парижі. Актор запам’ятався оригінальним макіяжем. Таких smokey eyes більше точно ні у кого не було. 

Джаред Лето на Тижні моди у Парижі

Сьогодні завершується Тиждень моди у Парижі, тож вже можна підбивати підсумки. Найяскравішим відвідувачем показів став Джаред Лето. І виділився він не стільки вбранням, бо цікавого вбрання на вулицях столиці Франції в цей час було немало, а макіяжем. 

Актор зробив акцент на очі і тричі з’являвся з величезними smokey eyes — чорними, червоними і синіми. 

Джаред Лето на Тижні моди у Парижі

Чорний макіяж доповнив образ актора на показі Schiaparelli. Очі Лето «зробили» за допомогою чорного олівця тривалої дії Wonderskin 1440 Longwear Eyeliner. Він тримається 1440 хвилин, не розтікається і не зникає, навіть якщо з ним попасти під дощ. Щоб зробити smokey eyes, треба швидко розтушувати олівець на шкірі, бо за 30 секунд після нанесення макіяж стає стійким.

Джаред Лето на Тижні моди у Парижі

 

З червоним макіяжем Джаред Лето прийшов на показ Givenchy. Цього разу очі фарбували кольоровою палеткою тіней Morphe x Abby Roberts. Щоб зробити погляд виразнішим, обвели контур очей темно-бордовим олівцем. Щоб здивувати публіку, додатково пофарбували у червоний й язик. 

Джаред Лето на Тижні моди у Парижі

Після цього сині smokey eyes, з якими актора побачили на одній з вечірок, здалися класикою родом із 80-тих.

Автор: Яна Панюшкіна 

Фото: Instagram / Jared Leto, Instagram / Mert Alas, Instagram / Sophia Sinot

Читайте також: ІНТЕРВ’Ю. ДЖАРЕД ЛЕТО: «ЛЮДИ, ЯКІ СВОЇМИ ДІЯМИ ВТІЛЮЮТЬ У ЖИТТЯ МРІЇ МІЛЬЙОНІВ ІНШИХ ЛЮДЕЙ – МЕНЕ НАДИХАЮТЬ»

Статьи по теме