UA
RU

Estée Lauder придбали компанію DECIEM, яка володіє брендом The Ordinary

Estée Lauder Companies Inc. завершили придбання канадської мультібрендової компанії DECIEM, яка володіє косметичним брендом The Ordinary. 

Estée Lauder придбали компанію DECIEM, яка володіє брендом The Ordinary-Фото 1

Компанія Estée Lauder Companies Inc. оголосила про завершення придбання канадської мультибрендової компанії DECIEM Beauty Group Inc. Estée Lauder вперше інвестувала в DECIEM у 2017 році. У 2021-му збільшила свою частку, щоб стати мажоритарним власником. І нещодавно скористалася опціоном на купівлю решти часток у DECIEM. Угоду було укладено наприкінці травня. Загальна сума інвестицій склала приблизно 1,7 мільярда доларів. 

DECIEM називають компанією нормальної краси. Її головні принципи роботи — прозорість інгредієнтів і гнучкість. Компанія слідкує за трендами і швидко втілює їх у життя. Флагманським брендом DECIEM є The Ordinary. Його відзначали найкращим у Канаді, США, Франції, Німеччині та Великій Британії. Серед інших брендів компанії — NIOD та AVESTAN. 

«DECIEM — виняткова компанія з автентичними брендами, високоефективними продуктами, які необхідно мати. А також компанія, яка має унікально прозорі та привабливі стосунки зі своїми відданими споживачами в усьому світі. Протягом останніх семи років ми насолоджувалися фантастичним партнерством. І ми раді продовжувати нашу спільну подорож», — заявили в Estée Lauder Companies Inc.  

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: The Ordinary

Читайте також: РОЗСЛІДУВАЧІ BBC ВИЯВИЛИ, ЩО ПРИ ВИГОТОВЛЕННІ ВІДОМИХ ПАРФУМІВ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДИТЯЧА ПРАЦЯ

Статьи по теме