UA
RU

Etro випускатимуть парфюмерію разом з Coty

Редагувати переклад

Італійський Модний дім Etro і бьюті-гігант Coty підписали ліцензійну угоду. Вони разом випускатимуть парфюмерію і аромати для дома.

Etro випускатимуть парфюмерію разом з Coty

Косметичний гігант Coty та італійський Модний дім Etro стали партнерами. Компанії підписали ліцензійну угоду: вони разом випускатимуть парфюмерію і аромати для дома. Coty візьме на себе розробку, виробництво та розповсюдження всіх ароматів Etro. Таким чином компанія розширює своє бьюті-портфоліо.

«Ми раді оголосити про наш новий альянс з Etro, італійським Модним домом класу люкс, відомим своїм непідвладним часу дизайном і якістю. Etro — культовий бренд із доскональною багаторічною спадщиною, яка відображається в кожному аспекті його бізнесу. Ця угода ще більше підкреслює зосередженість Coty на ліцензійних угодах з модними брендами із значним потенціалом. Ми раді співпрацювати з Etro, розвивати існуючі бьюті-пропозиції марки та розробляти нові категорії і запуски», — розповіли у Coty.

В Etro також радіють новій угоді: 

«Партнерство з Coty знаменує ще одну главу для Etro. Ми продовжуємо підтримувати еволюцію бьюті-портфоліо. Це дозволить посилити синергію між нашими компаніями, враховуючи досвід та можливості Coty. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з командою Coty, щоб разом розвивати присутність у сфері краси. А також задовольняти динамічні потреби наших споживачів на різних ринках».

За останній місяць Etro став другим Модним домом, який підписав ліцензійну угоду з Coty. Раніше про аналогічне партнерство заявили у Marni. Окрім парфюмерії, Marni та Coty випускатимуть косметичні засоби.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Etro

Читайте також: BALMAIN ЗАПУСКАЮТЬ BALMAIN BEAUTY

Статьи по теме