UA
RU

Face Fitness. Эфективні вправи для постави. Зокрема, для «смартфонозалежних».

Редагувати переклад

Валерія Кірюшкіна, сертифікований інструктор з гімнастики для обличчя Face Fitness за методикою Олени Россошинської, автор онлайн-курсу щоденної експрес-гімнастики для обличчя та постави дає майстер-клас з побудови правильної постави та розповідає, чому мобільний телефон краде нашу молодість та як цього уникнути.

фейсбилдинг

Зараз ви читаєте цю статтю, дивлячись в екран мобільного чи планшета, тож зверніть увагу, як ви його тримаєте та яка в вас при цьому постава! Скоріше за все, ви дивитесь в екран зверху вниз, нахилив голову та ваша спина скруглена, чи не так? Це положення не тільки стане, чи вже стало, причиною вашого головного болю, дискомфорту в шиї та плечах, але ще й щоденно потрохи руйнує вашу красу та молодість! Перш за все, коли ми займаємо подібні пози на протязі дня, наша постава стає невірною: голова виходить вперед, шийні хребці зміщуються, з’являється сутулість. Така людина одразу виглядає старшою за свої роки та має купу проблем зі здоров’ям та самопочуттям.

По-друге, таке положення тіла допомагає гравітації, яка й сама непогано працює на благо наших зморшок. Є таке поняття «гравітаційний птоз» — це гіпотонус м’язів обличчя та їх «провисання» під дією сили тяжіння. Птоз трапляється і з м’язами нашого тіла, тому ми їх так завзято тренуємо в залах. Така сама ситуація з м’язами обличчя, але ми не тільки їх не тренуємо, а ще й значно погіршуємо їх стан невірною поставою.

Що ж робити, якщо телефон та інші гаджети- це невід’ємна частина сучасного життя? Вихід є! Завжди тримати телефон, будь-які інші гаджети та книги на рівні своїх очей, так, щоб підборіддя залишалося перпендикулярним шиї та щоденно виконувати вправи для постави та м’язів обличчя.

Почніть саме зараз! Сьогодні я пропоную зайнятись зі мною вправами для постави.

Фото та відео надала Валерія Кірюшкіна

Читайте також: MC BRAND INFLUENCERS: ТЕСТУВАННЯ КРЕМУ ТА КОНЦЕНТРАТУ З ВІТАМІНОМ С НОВОГО ПОКОЛІННЯ ВІД COLLISTAR

Статьи по теме