UA
  RU

  Face Fitness: як позбутися носогубних складок

  Редагувати переклад
  "Чому одні люди виглядають в зрілому віці молодше за інших?", "Чи справа в генетиці, способі життя, чи в чому насправді?" - на ці запітання відповідає колумністка Marie Claire Валерія Кірюшкіна, сертифікований інструктор з гімнастики для обличчя Face Fitness за методикою Олени Россошинської, автор онлайн-курсу щоденної експрес-гімнастики для обличчя та постави.

  как избавиться от носогубки

  Генетика важлива, спосіб життя також, адже від нього залежить ваше здоров’я в цілому,  а як наслідок й зовнішній вигляд. Але не менш важливу роль тут відіграють ваші повсякденні мімічні звички.

  Сьогодні ми розберемо коловий м’яз рота та вплив його стану на вашу зовнішню привабливість. Чому ми починаємо саме з цього м’язу? Бо він є центральним на нашому обличчі, адже в нього вплетена купа інших м’язів подібно промінцям сонця. Отже стан колового м’язу рота, а саме його перенапруження, призводить до дисбалансу всіх інших м’язів, що в нього вплетені. Що ми маємо за результат? Носогубні складки, кісетні зморшки над верхньою губою,  брильки та опущені донизу кутики губ, непривітний вигляд. Не дуже приваблива картинка, чи не так?

  Що ж робити? Робити декілька разів на день, особливо коли відчуваєте напруження губ, розслаблюючу вправу з пробкою, яку я показую в відео далі.

  А щоб посилити ефект цієї простої вправи, треба позбавитись від звичок, що напружують коловий м’яз рота: паління, вживання напоїв через соломинку, закусування губ, піджимання губ. Намагайтеся контролювати свою міміку протягом дня та залишайтеся молодими якомога довго!

  Фото надані Валерією Кірюшкіною; by Alexander Krivitskiy on Unsplash

  Читайте також: FACE FITNESS. ЭФЕКТИВНІ ВПРАВИ ДЛЯ ПОСТАВИ. ЗОКРЕМА, ДЛЯ «СМАРТФОНОЗАЛЕЖНИХ». 

  Статьи по теме