UA
RU

Фотопроєкт «Краса поза віком, параметрами і поза війною» 

Редагувати переклад

Незважаючи на війну, агенція дорослих моделей працює, продовжує реалізовувати таланти дорослих українців, даючи можливість навіть у такі складні часи заробляти на рівні молоді.

Благодійний фонд Життєлюб запустив фотопроєкт «Краса поза віком, параметрами і поза війною»  та займається матеріальною допомогою. Вони надають життю сенси, надихають, підтримуючи любов до життя і самоповагу, адже головна місія агенції — це показати, що краса поза віком, часом, параметрами і навіть поза обставинами.

Фотопроєкт «Краса поза віком, параметрами і поза війною» -Фото 1

Краса — це внутрішній стан людини та результат її ставлення до життя. Нещодавно разом з фотографом і співвласницею фотостудії InLight Марією Конішевською і візажистом Воєводіною Анною фонд зробив портретну фотосесію для 2х жінок 85и і 68 років.

Фотопроєкт «Краса поза віком, параметрами і поза війною» -Фото 2
 
Фотопроєкт «Краса поза віком, параметрами і поза війною» -Фото 3

Після початку повномасштабного вторгнення обидві мали можливість виїхати за кордон. Любов була у дітей в Америці, але влітку повернулась до чоловіка у Київ. Сказала, що жодні розкішні умови не будуть кращими за рідну домівку і любов.

Валя з самого початку не планувала виїжджати і весь час перебуває в столиці. Жінки продовжують повноцінне життя на тлі війни. Вони щирі й веселі, працюють моделями, приймають участь у соціальних і комерційних фото- та відеопроєктах, піклуються про себе і свої сім‘ї, мріють про якнайскоріше закінчення війни.

Фотопроєкт «Краса поза віком, параметрами і поза війною» -Фото 4
 
Фотопроєкт «Краса поза віком, параметрами і поза війною» -Фото 5

Читайте також: Рак грудей: як визначити його на ранніх стадіях

Зараз багато українців перебувають у стані вигорання, тривоги та депресії. Історія про життєлюбок, які займаються творчістю, і незважаючи на вік і війну, реалізують себе, є чудовим прикладом життєстверджувальної позиції й оптимізму. 

Фото: Марія Конішевська

Мейкап та стиліст-перукар Воєводіна Анна

Статьи по теме