UA
RU

Парфюмер Франсіс Куркджян оновив аромат Miss Dior

Редагувати переклад

Креативний директор Christian Dior Parfums Франсіс Куркджян оновив один із головних парфюмерних бестселерів бренда — аромат Miss Dior. 

Парфюмер Франсіс Куркджян оновив аромат Miss Dior-Фото 1

Креативний директор Christian Dior Parfums Франсіс Куркджян представив нову інтерпретацію парфюмерного бестселера бренда — Miss Dior. Цей аромат був улюбленим творінням Крістіана Діора. Модельєр цінував Miss Dior і навіть називав його своєю «єдиною дитиною». Цікаво, що на початку аромату дали назву Castor на честь найяскравішої зірки в сузір’ї Близнюків. Але потім перейменували у Miss Dior. 

Парфюмер Франсіс Куркджян оновив аромат Miss Dior-Фото 2

Франсіс Куркджян оновив класичний аромат. Miss Dior 2024 року поєднав традиції та сучасність. Це квітково-гурманський аромат з головною нотою жасмину. Куркджян хотів повернутися до характерних нот, які використовувалися у ті часи. У 1947-му — році створення Miss Dior — парфюмерні компоненти отримували методами екстракції. Тож жасмін у сучасній версії звучить так само яскраво. 

Парфюмер Франсіс Куркджян оновив аромат Miss Dior-Фото 3

Також у Dior залишили фірмовий силует флакона у дусі Haute Couture. Але зробили його більш вишуканим. Тепер флакон прикрашає гравірування — знаменитий діоровський візерунок «гусяча лапка», а також бант «ластівчин хвіст».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Dior

Читайте також: ВАЛЕНТИНКА У ФЛАКОНІ: АРОМАТИ, НАТХНЕННІ ІСТОРІЯМИ КОХАННЯ

Статьи по теме