UA
RU

Dior випустили аромат для немовлят

Редагувати переклад

Dior представили аромат для малюків. Новинка Bonne Étoile — це ароматна вода з нотами, які поетично відтворюють магію дитинства.

Dior випустили аромат для немовлят-Фото 1

Dior представили цікаву новинку Bonne Étoile. Це аромат для самих маленьких. Його називають «ароматною водою з нотами, які поетично відтворюють магію дитинства». Лінія ароматів для малюків Baby Dior з’явилася ще у 1970 році. І зараз у Dior вирішили її відродити. 

Dior випустили аромат для немовлят-Фото 2

Bonne Étoile підходить для використання з народження. Ця запашна вода не містить спирту та створена із 98% інгредієнтів натурального походження, які підходять для ніжної дитячої шкіри. Автором Bonne Étoile став креативний директор Christian Dior Parfums Франсіс Куркджян. Він відтворив спогади дитинства за допомогою нот груші, дикої троянди та білого мускусу.

Dior випустили аромат для немовлят-Фото 3

«Для Baby Dior я хотів створити таку ж просту ароматну воду, як й маленькі діти. Дитина каже «так», каже «ні», «мені подобається» або «мені не подобається». Формула з’явилася сама собою, як імпульс, посмішка. Я хотів обійти апельсиновий цвіт, який давно був фірмовим ароматом дитинства. І знайти заспокійливий аромат в іншій формулі: росисто-зелена грушева нота, яскрава дика троянда, оповита м’яким, бавовняним, захисним мускусом», — розповів Франсіс Куркджян. 

Dior випустили аромат для немовлят-Фото 4

Флакон Bonne Étoile прикрашений орнаментом із саду Крістіана Діора Гранвіль і стрічкою із зірочкою. Він представлений у двох відтінках — ніжно-рожевому і ніжно-зеленому.

Dior випустили аромат для немовлят-Фото 5

Аромат доповнює колекція для ванни. Сюди увійшли три дитячі косметичні засоби по догляду за шкірою. Це зволожуєче молочко, освіжаюча вода та мус, який можна використовувати як мило і шампунь. Всі продукти підходять для тіла та обличчя.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Dior 

Читайте також: LOVE STORY: ВІКТОРІЯ БЕКХЕМ ПРЕДСТАВИЛА КОЛЕКЦІЮ АРОМАТІВ

Статьи по теме