UA
RU

Love Story: Вікторія Бекхем представила колекцію ароматів

Редагувати переклад

Вікторія Бекхем представила колекцію ароматів у межах свого бренда Victoria Beckham Beauty. Всі вони були натхнені історією кохання Бекхемів. 

Вікторія Бекхем представила колекцію ароматів

Вікторія Бекхем розширила асортимент свого бьюті-бренда. У Victoria Beckham Beauty з’явилися три нових аромати. Всі вони були натхнені історією кохання Вікторії і Девіда Бекхемів

«Я б сказала, що ці три аромати — моя версія автобіографії. Я люблю парфуми протягом тривалого часу. Тому й використовую цей творчий простір, щоб розповісти про історію справжнього кохання між мною та моїм чоловіком. Про наші подорожі, а також про мою подорож до самоприйняття», — зізналася Вікторія. 

Вікторія Бекхем представила колекцію ароматів

Аромати із нової колекції засновані на асоціаціях, як особистих, так й універсальних. Кожен з них фіксує спогади про певний час, місце і досвід. 

Вікторія Бекхем представила колекцію ароматів

Аромат Portofino ’97 нагадує про нове захоплення і таємну втечу. А також про час, коли зароджувалася історія кохання Бекхемів. Portofino ’97 натхнений романтичною подорожжю і ароматом чистих білих простирадл. Таку композицію зібрали із нот калабрійського бергамота, чорного перцю, ладану, бурштину, пачулей та ветивера. 

Вікторія Бекхем представила колекцію ароматів

Suite 302 розповідає про гламурне побачення, яке Бекхеми влаштували у Парижі. Цей аромат склали із нот чорної вишні, червоного перцю, троянди, фіалки, мускусу, шкіри і листя тютюну. 

Вікторія Бекхем представила колекцію ароматів

San Ysidro Drive — це аромат про новий початок. А саме — про часи, коли родина Бекхемів переїхала до Лос-Анджелеса і оселилася на Сан-Ісідро Драйв. У цій композиції — ноти маракуйї, рожевої півонії, троянди, шафрану, агарового дерева, чорної амбри і ванілі. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Steven Klein / Victoria Beckham Beauty

Читайте також: ВИЙШОВ ПЕРШИЙ АРОМАТ ANN DEMEULEMEESTER

Статьи по теме