UA
RU

Вийшов перший аромат Ann Demeulemeester

У Ann Demeulemeester вийшов перший аромат A. Його створювала сама дизайнерка: вивчала ноти, поєднувала їх, обирала концепцію і назву. 

Вийшов перший аромат Ann Demeulemeester-Фото 1

Перший аромат Ann Demeulemeester назвали просто — А. А — це перша літера імені дизайнерки, а також — перша літера алфавіту. Ця назва символізує і новий початок, і стиль Анн Демельмейстер, який всі ці роки залишається незмінним.

«Аромат Ann Demeulemeester зосереджений навколо букви A, ініціалу дизайнера та першої літери алфавіту. Символ заснований на суті та постійності. Його використовують для позначення суті виразу. А — візуальна та емоційна мова, дистильована в єдиному ароматі, який не прив’язаний до гендеру», — так представили новинку її творці. 

Вийшов перший аромат Ann Demeulemeester-Фото 2

Новий аромат А створювала сама Анн Демельмейстер. Як вона зазначає, робила це інстинктивно. Протягом усього життя вона вивчала аромати і ноти, тож вирішила за допомогою парфюмерії передати «поетичну чистоту і структурний спокій» своєї тривалої творчості. В роботу пішли цікаві компоненти. У верхніх нотах стоять калабрійський бергамот, сицилійський лимон, цейлонська кориця, гвоздика, кмин. У серці — жасмин, травнева троянда, юхта. В базі — сандал, ветивер, пачулі, палісандр. Всі інгредієнти створені з ефірних олій. Їх отримали шляхом холодного віджиму з натуральної сировини найвищої якості.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Ann Demeulemeester

Читайте також: PRADA ЗАПУСКАЄ ЛІНІЮ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ І MAKEUP-ЛІНІЙКУ

Статьи по теме