UA
RU

Стефано Галлічі став креативним директором Ann Demeulemeester

Редагувати переклад

Ann Demeulemeester призначили нового креативного директора. Ним став Стефано Галлічі, який раніше працював над чоловічим дизайном. 

Стефано Галлічі став креативним директором Ann Demeulemeester-Фото 1

Наприкінці травня дизайнер Людовик де Сен-Сернен залишив посаду креативного директора бренда Ann Demeulemeester. Він працював на цій посаді всього один сезон. І за цей час створив колекцію Ann Demeulemeester Осінь-Зима 2023, яку добре сприйняли і любителі моди, і модні критики. 

Бренд обрав нового креативного директора. Відтепер головну творчу посаду займе Стефано Галлічі. Він — не новачок у Ann Demeulemeester і вже працював над чоловічим одягом. Галлічі народився у 1996 році, навчався в університеті IUAV у Венеції. Кар’єру розпочав в Антверпені. Спочатку був помічником дизайнера Хайдера Акерманна. У січні 2019-го перейшов до Antonioli Group. А у 2020-му приєднався до команди Ann Demeulemeester, коли Antonioli Group придбала цей бренд. Клаудіо Антоніолі прокоментував призначення Стефано Галлічі креативним директором:

«Стефано відразу продемонстрував сильну креативність і чітке бачення Ann Demeulemeester. Він представляє ДНК бренда з поглядом у майбутнє».

Свою першу колекцію Галлічі представить 30 вересня під час Тижня моди в Парижі.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Ann Demeulemeester

Читайте також: ТОМ ФОРД ПІШОВ ІЗ TOM FORD: ОСТАННЯ КОЛЕКЦІЯ І НОВИЙ КРЕАТИВНИЙ ДИРЕКТОР