UA
RU

Зимовий сад: різдвяна колекція макіяжу Dior

Редагувати переклад

Dior представили різдвяну колекцію макіяжу. Креативний директор Dior Make-up Пітер Філіпс черпав натхнення у кольорах і візерунках саду Тюїльрі. 

Зимовий сад: різдвяна колекція макіяжу Dior-Фото 1

Різдвяна колекція макіяжу Dior була натхненна кольорами і візерунками саду Тюїльрі — улюбленого місця Крістіана Діора. В найяскравішій колекції року креативний директор Dior Make-up Пітер Філіпс зібрав найкрасивіші предмети.

Зимовий сад: різдвяна колекція макіяжу Dior-Фото 2

Справжньою зіркою колекції став клатч для макіяжу. Це золотий футляр із логотипом Dior, в який помістили головний декоративний хіт марки — червону помаду Rouge Dior відтінку 999. До неї йдуть три змінних помади універсальних відтінків: нюдова 100, яскраво-рожева 772, рожева 720. Клатч може стати й святковим аксесуаром. Кількість цього продукту обмежана. 

Зимовий сад: різдвяна колекція макіяжу Dior-Фото 3

Ще один лімітований продукт — святкова палітра тіней Diorshow 5 Couleurs. Візерунок на тінях натхненний архітектурою саду Тюїльрі. В різдвяній колекції Diorshow 5 Couleurs представлені в двох палетках. Це Night Walk з чоними, білими, сірими, сріблястими і золотими тінями. Та Promenade Dorée з чотирьма тінями відтінків бронзи та золота і одними сріблястими.

Зимовий сад: різдвяна колекція макіяжу Dior-Фото 4

Також гравіровкою у стилі саду Тюїльрі прикрашені лімітовані рум’яна Rouge Blush. У святковій колекції вони представлені в яскравих відтінках Precious Rose та Splendid Rose.

Зимовий сад: різдвяна колекція макіяжу Dior-Фото 5

У нарядні святкові футляри помістили тон Dior Forever Cushion і помаду Dior Addict. Також до колекції додали яскраві лаки — сріблястий, золотий і бордовий. І рідку губну помаду Rouge Dior Forever Liquid з блискучим покриттям. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Dior

Читайте також: HERMÈS BEAUTY ПРЕДСТАВИЛИ НОВІ ПРОДУКТИ — ТІНІ І ТУШ

Статьи по теме