UA
RU

Hermès Beauty представили нові продукти — тіні і туш

Редагувати переклад

Hermès Beauty розширює свою лінійку. Тепер тут є декоративна косметика для очей: шість палеток тіней і шість тушей різних відтінків. 

Hermes Beauty нові тіні і туш Le Regard Hermes

Hermès Beauty порадували шанувальників і випустили декоративну косметику для очей. В колекції Le Regard Hermès — 12 нових продуктів: шість палеток тіней і шість тушей різних відтінків. Всі продукти розробив креативний директор Hermès Beauty Грегоріс Пірпіліс. На його думку, головний акцент в макіяжі робиться саме на очах:

«За допомогою одного погляду очі можуть передати співвідношення тіні та світла в особистості».

Hermes Beauty нові тіні і туш Le Regard Hermes

З новою палеткою зробити макіяж буде нескладно. Пірпіліс склав палетку з чотирьох відтінків. Перший нейтральний наноситься як база. Поверх — основний, який надає колір. Більш темний розтавляє акценти. Мерехтливий придає блиск. Всі відтінки можна використовувати окремо, а також комбінувати за власним бажанням. 

Hermes Beauty нові тіні і туш Le Regard Hermes

Кожна палітра була натхненна природою. Тут є бурштинові відтінки Ombres Fauves, темно-сині морські Ombres Marines, сірі небесні Ombres Fumées, осінні Ombres Mordorées, відтінки зеленого листя Ombres Végétales і відтінки квіткових пелюсток Ombres Pétales. Футляр для тіней створив П’єр Харді. 

Hermes Beauty нові тіні і туш Le Regard Hermes

Тіні на 98% складаються з натуральних інгредієнтів. Завдяки легкій текстурі вони гарно наносяться і розтушовуються. Цікаво, що текстури Грегоріс Пірпіліс «підгледів» у шовку. Матові тіні нагадують шовковий шифон, атласні — шовкову саржу, мерехтливі — ламе з шовком.

Hermes Beauty нові тіні і туш Le Regard Hermes

Останній штрих макіяжу очей — туш для вій Trait d’Hermès також у фірмовому футлярі від П’єра Харді. В колекції вона представлена у 6 відтінках: чорному, коричневому, червоному, синьому, зеленому і фіолетовому. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Hermès Beauty

Читайте також: RABANNE MAKEUP: ЯКІ ПРОДУКТИ ПРЕДСТАВЛЕНІ В ЛІНІЙЦІ МАКІЯЖУ

Статьи по теме