UA
RU

Rabanne Makeup: які продукти представлені в лінійці макіяжу

Редагувати переклад

Французький модний дім Paco Rabanne запустив лінійку макіяжу. Під маркою Rabanne Makeup можна придбати тональну основу, тіні, туш, помади, глітери і шимери. 

Rabanne Makeup: які продукти представлені в лінійці макіяжу-Фото 1

Креативним директором Rabanne Makeup стала зіркова візажист Діана Кендал, яка раніше запустила макіяж Zara Beauty. Декоративна косметика від Rabanne має легкі текстури, які гарно і просто розтушовуються. У формулу продуктів додані компоненти, що доглядають за шкірою. Майже 98% інгредієнтів тут природного походження. А блиски, глітери і шимери зроблені так, щоб не шкодити природі. 

Rabanne Makeup: які продукти представлені в лінійці макіяжу-Фото 2

Діана Кендал розділила нову makeup-лінійку на чотири категорії. В категорії Nudes зібрані тональні основи — легкі зволожуючі флюіди з середнім покриттям. Цей тон не маскує і не приховує справжню шкіру, а покращує натуральний колір. Nudes представлені 30 віддінками. 

Rabanne Makeup: які продукти представлені в лінійці макіяжу-Фото 3

До категорії Eyephoria увійшли рідкі тіні, палетки, туш для вій. Тіні в палетках — високопігментовані і створюють різні покриття: матове, металеве, блискуче, глянцеве. Рідкі тіні у тюбиках — немов фарба для очей. Це мультіфункціональний продукт: його можна використовувати в якості тіней, лайнера тощо. 

Rabanne Makeup: які продукти представлені в лінійці макіяжу-Фото 4

В категорії Rouge Rabanne представлені помади і бальзами для губ. Помади — більш яскраві, матові або з металевим ефектом. Бальзами — природних відтінків.

Rabanne Makeup: які продукти представлені в лінійці макіяжу-Фото 5

Найцікавішою стала категорія Arts Factory. Сюди увійшли металеві глітери і шимери. Зокрема, спрей-глітер для обличчя і тіла Shimmer Bomb, рідкий хайлайтер Glitter Shot, пігменти-блиски Pure Metals. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Paco Rabanne

Читайте також: PRADA ЗАПУСКАЄ ЛІНІЮ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ І MAKEUP-ЛІНІЙКУ