UA
RU

Сьогодення фемінізму: колекція Dior Весна-Літо 2024

Редагувати переклад

Креативна директорка Dior Марія Грація К’юрі створила колекцію Весна-Літо 2024 філософською. В її основу покладені роздуми про значення сьогодення. 

Сьогодення фемінізму: колекція Dior Весна-Літо 2024-Фото 1

Працюючи над новою колекцією, креативна директорка Dior Марія Грація К’юрі роздумувала про значення сьогодення. Саме в сьогоденні, на її думку, мають одночасно співіснувати минуле і майбутнє. 

«У цій конвергенції, відкритій для багатьох інтерпретацій, Марія Грація К’юрі продовжує досліджувати зв’язок між жіночністю та фемінізмом. Водночас керуючись переконанням, що мода, як ніколи, зобов’язана допомогти жінкам усвідомити свою цінність і виразити свої відмінності. Тому її цікавлять усі бунтівниці, які відстоювали свою незалежність перед обличчям чоловічого світу та кинули виклик його системі», — зазначають у Dior. 

Сьогодення фемінізму: колекція Dior Весна-Літо 2024-Фото 2

Тему фемінізму, окрім вбрання, підтримує новий проєкт мисткині Елени Беллантоні «Не вона». Проєкт став декораціями для показу колекції Dior Весна-Літо 2024. Це монументальна відеоінсталяція зі світлодіодними екранами висотою майже 7 метрів. Вона створена із серії цифрових фотоколажів. В основу були покладені образи із сексистської реклами, на які й відповідає авторка. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Dior, Instagram / Maria Grazia Chiuri

Читайте також: САБАТО ДЕ САРНО ПОКАЗАВ СВОЮ ДЕБЮТНУ КОЛЕКЦІЮ GUCCI

Статьи по теме