UA
RU

Фредерік Маль залишає бренд Editions de Parfums Frédéric Malle

Засновник Editions de Parfums Frédéric Malle Фредерік Маль йде зі свого парфюмерного бренда. Він покидає компанію наприкінці червня.

Фредерік Маль залишає бренд Editions de Parfums Frédéric Malle-Фото 1

Фредерік Маль залишає свій парфюмерний бренд Editions de Parfums Frédéric Malle. Він вирішив покинути компанію наприкінці червня. 

«Двадцять п’ять років тому я почав працювати над Editions de Parfums Frédéric Malle, намагаючись створити прямий зв’язок між найкращими парфумерами галузі та найвибагливішою публікою. Роблячи це, я створив платформу, де парфюмери могли повністю висловитися і настільки пишатися своєю роботою, що вони хотіли підписати ці творіння своїми іменами. Я не міг передбачити, що це відкриє світові митців у такий потужний спосіб. А також покаже публіці, що парфуми можуть бути формою мистецтва, і закладе основи руху парфюмерного ремесла. Цьому успіху я завдячую таланту та щедрості парфюмерів, які тоді пішли за мною. І багатьом іншим, які з того часу збагатили нашу еклектичну колекцію», — заявив Фредерік Маль.

Фредерік Маль залишає бренд Editions de Parfums Frédéric Malle-Фото 2

Він подякував усім іншим митцям і персоналу. Особливо — парфюмерним експертам, які працюють у магазинах Editions de Parfums Frédéric Malle і допомагають кожному відвідувачу знайти свої власні парфуми. Також Маль подякував команді Estée Lauder, «яка захищає Editions de Parfums Frédéric Malle з 2015 року». І виказав впевненість, що вони «продовжуватимуть впроваджувати основоположні принципи, які роблять створену ним компанію унікальною».

Фредерік Маль залишає бренд Editions de Parfums Frédéric Malle-Фото 3

Фредерік Маль заснував Editions de Parfums Frédéric Malle у 2000 році. Він заклав революційну на той час ідею: поставити на перше місце саме парфюмерів. Автори творили композиції без будь-яких завдань і бріфів — це була абсолютна творча свобода. Парфюмери підписували аромати своїми іменами, як письменники книги. Звідси й назва — Editions de Parfums Frédéric Malle («Видання ароматів Фредеріка Маля»). Наприкінці 2014 року компанія Estée Lauder оголосила про підписання договору щодо придбання бренда. Останнє творіння Editions de Parfums Frédéric Malle — аромат для модного бренда Acne Studios.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Editions de Parfums Frédéric Malle

Читайте також: ДИЗАЙНЕР ДРІС ВАН НОТЕН ЙДЕ У ВІДСТАВКУ

Статьи по теме