UA
RU

Готуємось до перемоги: кокоїл ізетіонат натрію для очищення шкіри

Редагувати переклад

Продовжуємо активну підготовку тіла та духу до нашої перемоги.

Цей, складний на перший погляд інгредієнт, є гарним очисним компонентом, який позитивно впливає на стан шкіри.

Готуємось до перемоги: кокоїл ізетіонат натрію для очищення шкіри-Фото 1

Кокоїл ізетіонат натрію забезпечує переваги догляду за шкірою і служить фантастичною альтернативою більш жорстким підсушуючим очисним засобам наприклад, сульфатам. Нижче ви дізнаєтесь про всі його переваги та про те, як включити цей компонент у свою щоденну б’юті-рутину.

Короткі відомості про кокоїл ізетіонат натрію

Тип інгредієнта: поверхнево-активна речовина.

Основні переваги: створює насичену піну, м’яко видаляє бруд та зволожує. Кому його варто використовувати: він чудово підходить для всіх типів шкіри, особливо для чутливої або сухої, оскільки є не таким жорстким, як інші поверхнево-активні речовини.

Як часто можна використовувати його: його можна використовувати щодня, але не більше двох разів для догляду за волоссям, очищення та засобів для тіла. 

Добре працює з: пом’якшувальними та зволожуючими речовинами для підтримки шкірного бар’єру. 

Не використовуйте з: іншими агресивними поверхнево-активними речовинами або подразниками шкіри, щоб зберегти максимальну користь.

Готуємось до перемоги: кокоїл ізетіонат натрію для очищення шкіри-Фото 2

Що таке кокоїл ізетіонат натрію? 

Кокоілізетіонат натрію — це дрібний білий порошок, отриманий з кокосової олії. Її ще називають натрієвою сіллю, яка дбайливо впливає на шкіру. Процес його створення включає змішування природної сульфонової кислоти під назвою ізетіонова кислота з жирними кислотами, які в природі містяться в кокосовій олії. 

Найчастіше можна знайти цей інгредієнт, зазначений на зворотній стороні шампуню, миючих засобів для тіла, очисних засобів і шматочків мила, оскільки він вважається поверхнево-активною речовиною. Інгредієнт можна змішувати з маслами, щоб ефективно видалити бруд з обличчя. Зокрема, кокоїлізетіонат натрію є м’якою поверхнево-активною речовиною, тому має знижений ризик роздратування шкіри.

Переваги кокоїл ізетіонату натрію для шкіри 

Кокоілізований натрій корисний для всіх типів шкіри, особливо для чутливої ​​або сухої шкіри. Чим саме кокоїл ізетіонат натрію так полюбився б’юті-експертам?

Забезпечує шовковистість шкіри:завдяки тому, що це поверхнево-активна речовина, кокоілізеціонат натрію притягує до себе воду, дозволяючи продукт легше розподілятися по обличчю. У засобах по догляду за волоссям та шкірою він м’яко очищає, видаляючи надлишок жиру, при цьому створюючи достатню кількість піни для дбайливого очищення.

Додатково зволожує: кокоілізетіонат натрію має високу піноутворювальну дію, створюючи стабільну, насичену піну, яка не має зневодненого ефекту. Замість того, щоб сушити, він шкіру зволоженою без будь-якого почервоніння чи сухості. 

М’яко видаляє бруд зі шкіри: завдяки комбінації води та олії, коколізетіонат натрію може допомогти позбутися будь-яких залишків макіяжу чи бруду, який накопичився за день. 

Запобігає пошкодженню шкірного бар’єру: на відміну від інших більш жорстких поверхнево-активних речовин, кокоілізетіонат натрію лагідніший до шкіри. Він м’яко очищає її та не порушує водний баланс всередині епідермісу.

Читайте також: Готуємось до перемоги: пантенол для здорового волосся

Готуємось до перемоги: кокоїл ізетіонат натрію для очищення шкіри-Фото 3

Побічні ефекти кокоіл ізетіонату натрію 

На даний момент немає жодних відомих побічних ефектів, пов’язаних із застосуванням кокоілізетіонату натрію. Однак, якщо у вас алергія на кокос, вам слід уникати цього інгредієнта. Ще одна річ, на яку варто звернути увагу: якщо ви зловживаєте інгредієнтом, він може сушити шкіру, тому краще прописати собі коректну схему використання. 

Як використовувати  кокоіл ізетіонату натрію

Завдяки своїй ніжній природій текстурі, кокоїлізетіонант натрію можна використовувати щодня. Якщо його використовувати як очисний засіб, то краще застосовувати його максимум два рази на день. Перед використанням переконайтеся, що пляшка має не більше 50% цього інгрідієнту. 

Фото:unsplash.com

Статьи по теме