UA
RU

Готуємось до перемоги: пантенол для здорового волосся

Редагувати переклад

Продовжуємо готуватися до нашої близької перемоги.

Волосся, як і шкіра, сильно страждає у літній період, тому в цьому сезоні варто більше уваги приділяти його зволоженню. Тому в цьому матеріалі ми поговоримо про пантенол і його корисні властивості для наших локонів.

Готуємось до перемоги: пантенол для здорового волосся-Фото 1

Якщо ви страждаєте від сухості волосся або шкіри, можливо, ви вже знайомі з пантенолом. Він зустрічається в багатьох популярних зволожуючих засобах і позиціонується як ключовий інгредієнт завдяки своєму довгому списку переваг. Давайте детальніше розберемось в чому сила пантенолу.

Короткі відомості про пантенол

Тип інгредієнта: зволожуючий компонент.

Кому варто використовувати: у кого зневоднене волосся. Як правило, пантенол можна використовувати для всіх типів волосся. 

Як часто ви можете використовувати його: щодня. 

Добре працює з:  іншими зволожувачами, антиоксидантами та поживними речовинами.

Не використовувати з: пантенол можна використовувати з більшістю інгредієнтів.

Переваги пантенолу для волосся

Як природний зволожувач і пом’якшувач, експерти сходяться на думці, що пантенол має багато переваг для волосся. 

Зберігає вологу: пантенол є одним із головних інгредієнтів для догляду за шкірою та волоссям, оскільки він діє як зволожувач, утримуючи вологу всередині волосини.

Розгладжує: цей інгредієнт діє як пом’якшувальний засіб, розгладжуючи тріщини, що утворилися в волоссі. Пантенол він може згладити недоліки волосини. 

Діє як протизапальний засіб: пантенол в організмі перетворюється на вітамін В5, який має протизапальні властивості, що допомагають у репаративному процесі пошкодженого волосся. 

Наповнює тонке волосся: пантенол зарекомендував себе, як багатообіцяючий інгредієнт, який допомагає пом’якшити наслідки витончення волосся, а D-пантенол підтримує стимуляцію росту волосся. 

Зміцнює волосяну цибулину: пантенол є зміцнюючим засобом, який глибоко проникає в кору, при цьому зміцнюючи цибулину, що зменшує випадіння волосся.

Читайте також: Готуємось до перемоги: Розмариновий чай для росту волосся

Готуємось до перемоги: пантенол для здорового волосся-Фото 2

Кому підходить пантенол?

Трихологи та дерматологи погоджуються, що пантенол, як правило, підходить для більшості типів волосся, що робить його універсальним інгредієнтом для догляду за ним. Безпечний для щоденного використання, він часто зустрічається в продуктах для волосся, включаючи шампуні, кондиціонери та незмивні засоби.

І хоча пантенол рекомендується для всіх, особливо його потребують власниці зневоднених локонів, адже він добре зволожує волосся. Як пом’якшувальний засіб пантенол також ефективний для грубого текстурованого волосся, оскільки він може згладити недоліки волосини.

Як використовувати пантенол для волосся?

Пантенол є інгредієнтом з низьким рівнем ризику алергічних реакцій, тому його можна знайти в багатьох продуктах Немає жодних обмежень щодо того, коли можна використовувати пантенол. Важливо знайти засіб для догляду за волоссям, який буде ефективним для вас. Існують різні рецепти, які можна зробити в домашніх умовах з додаванням порошкоподібного пантенолу до шампуню, кондиціонеру чи маски. Варто пам’ятати, що пантенол добре працює в масляних і водних емульсіях.

Фото:unsplash.com

Статьи по теме