UA
RU

#HOMEBEAUTY: Анна Гришко

Редагувати переклад
Instagram и YouTube-блогер Анна Гришко рассказала Marie Claire о том, как ухаживает за собой на карантине.
Анна Гришко

Анна Гришко

— Расскажите о своем ежедневном уходе за кожей в самоизоляции?

Цей період дав мені можливість протестувати нові засоби і дістати тканинні маски, які у активному ритмі звичного життя зазвичай відкладалась. Я вирішила цей час присвятити оновленню шкіри, і використовувала засоби з кислотами, так як контакт з сонцем був мінімальний, а з людьми — тим паче, можна було дозволити своїй шкірі поводити себе так, як їй заманеться.

#HOMEBEAUTY: Анна Гришко-Фото 2

— Как вы ухаживаете за волосами на карантине?
Волосся у мене від природо невибагливе, але весь цей час я не нехтувала улюбленим доглядом — захисний спрей і олійка після миття — must-have!

Читайте также: #HOMEBEAUTY: ВАЛЕРИЯ ГУЗЕМА

— Появились ли у Вас новые бьюти-ритуалы или любимые средства в период карантина? 

Так! Моїм улюбленим ритуалом стали тканиннi маски, якi я раніше недооцінювала.  Виявляється, їх просто варто правильно використовувати: треба знаходитися у горизонтальному положенні тіла, в ліжку і зі сніданком, для максимального ефекту і релаксу.

#HOMEBEAUTY: Анна Гришко-Фото 3

— Без каких средств вы не представляете свой день?
Без гелю для вмивання і зволожуючого крему. Моя шкіра схильна до висипів і якщо я пропускатиму ці два етапи та їстиму трішки більше солодкого.. Не зможу показуватися читачам 🙂

— Делаете ли Вы макияж дома?
Так, макіяж —  те, що я ще з початку карантину радила своїм читачкам. Це запорука настрою для себе і приємного враження для домашніх. Легкий тон, гель для брів, трішки рум’ян, іноді туш. Варто просто підібрати вдалі засоби, не переобтяжувати шкіру і притримуватися makeup “no makeup”!
 
— Как вы поддерживаете себя в форме? Из чего состоит ваше карантинное меню? Какие делаете упражнения?

Найважливішим пунктом вважаю воду, — у мене є пляшка, яку протягом дня я наповнюю декілька разів і так дотримуюсь норми. Починаю ранок з вакууму і води, вживаю дуже мало м‘яса і молочних продуктів, надаю перевагу овочам, ягодам і фруктам. Я більше року практикую йогу і періодично займаюся вдома протягом карантину. Та, якщо бути відвертою, вдома мені не вдається віддатися на 100%, тому я дуже чекаю повернення до своїх групових занять.

#HOMEBEAUTY: Анна Гришко-Фото 4

— На какую процедуру отправитесь в первую очередь, когда закончится карантин?
Як і більшість дівчат, звичайно, мрію про манікюр! Весь цей час нігті відпочивали, а я ні, бо звикла бачити свої руки з красивим прокриттям. Та й власне сам похід на манікюр для мене цілий ритуал: ранкова кава в центрі столиці, улюблений салон, книга і обід в красивому закладі опісля. Чекаю, коли зможу прожити такий день знову!

#HOMEBEAUTY: Анна Гришко-Фото 5

Статьи по теме