UA
RU

Назустріч сонцю! Як обрати безпечний захист для шкіри? 

Погода все частіше бавить нас сонячними днями, а отже зараз як ніколи треба потурбуватися про захист шкіри. Ми йдемо на пляж або пікнік, радіємо сонячним променям, але інколи забуваємо про найголовніше. Як відпочивати так, щоб наша шкіра не постраждала? Відповідь на це питання ми шукали разом із косметологом та методистом компанії BMED Наталею Добровольною.

Назустріч сонцю! Як обрати безпечний захист для шкіри? -Фото 1

Отже, з чим ми маємо справу? 

Лютий ворог нашої шкіри – сонячні промені. Влітку вони особливо агресивні. Тому захист від сонця має стати обов’язковим етапом вашого догляду за шкірою, якщо ви хочете зберегти її здоровою та молодою. А влітку це – найперша необхідність!

Розрізняють кілька видів променів. І ті, й інші негативно впливають на шкіру людини. 

Ультрафіолетові промені групи A або UVA складають 90% всіх сонячних променів, які досягають поверхні Землі. Про них не говорять як про найнебезпечніші, але вони впливають «тихо» — без опіків і відчутного дискомфорту. Повільно, але вірно ці промені впливають на ДНК людини, прискорюють старіння і можуть навіть пригнічувати імунітет. 

Ультрафіолетові промені групи B або UVB – це 10% від випромінювання. Вважаються найнебезпечнішими, проте більшість шкоди від них проявляється саме після відчутного впливу. Опіки на шкірі провокують фотостаріння, починаються різні процеси в клітинах шкіри. Ті в свою чергу можуть викликати небезпечні захворювання. 

Аби отримати опік, не обов’язково валятися на сонці цілими днями. Часом достатньо пройтися по вулиці в спекотний день і отримати почервоніння на руках або обличчі.

Назустріч сонцю! Як обрати безпечний захист для шкіри? -Фото 2

Наталя Добровольна, методист компанії BMED, сертифікований тренер світових лідерів на beauty-ринку Hydrafacial, iS Clinical, Colorescience та Circadia

“Сонячні опіки, отримані у дитячому та юнацькому віці, значно збільшують ризик розвитку раку шкіри та меланоми. До того ж, постійне та надмірне ультрафіолетове випромінювання призводить до сухості та передчасного старіння шкіри, а також до появи пігментних плям”, — Наталя Добровольна.

Обираємо захист правильно! 

Завдяки ідеальному сонцезахисному крему шкіра завжди буде у безпеці. Обирати правильний засіб слід за наступними критеріями: 

SPF не менше 30. SPF — це фактор захисту від сонця. В ідеального крему цей показник не менше 30. Бо чим більше це число, тим менше сонячних променів потрапить на шкіру. 

Широкий спектр дії. Ідеальний засіб захищає від обох типів випромінювання. Щоб це перевірити, подивіться на упаковку з кремом — це має бути вказано на етикетці. Саме такий крем врятує від появи сонячних та пігментних плям і зморщок.

Фільтри. Ідеальний сонцезахисний крем містить фізичні фільтри, інакше —  мінеральні. А тому шукайте у складі діоксид титану та оксид цинку. Саме вони забезпечать найкращий рівень захисту. Наявність фізичних фільтрів особливо важлива для тих, у кого є акне, розацеа або чутлива шкіра, а також для вагітних та дітей. Такий крем діятиме одразу після нанесення, а ще не забиватиме пори та захистить від обох видів променів. Чого не скажеш про крем із хімічними фільтрами — хоч його можна знайти на кожній полиці, ще й за копійки, він починає працювати лише через 20-30 хвилин після нанесення. До того ж, деякі його складники подразнюють шкіру. А сам крем ще й пропускає більше променів! Тож крем з мінеральним захистом все-таки у лідерах, егеж?

Антиоксиданти. Жоден засіб не захищає повністю від впливу сонячних променів. Тому ідеальний засів має містити антиоксиданти, які підсилюють ефект SPF. Також вони захищають шкіру від клітинних пошкоджень. 

Водостійкість. Завдяки ідеальному крему ви не будете турбуватися про опіки на шкірі, якщо вирішили купатися у водоймі або займатися активним спортом. Так, потовиділення теж рахується. Тож перед тим, як купувати крем, перевірте, чи довго він тримається на шкірі після потрапляння води або поту. Взагалі такого поняття як «сонцезахисний водостійкий крем» не існує. Тому після купання у водоймі його треба нанести знову. Зазвичай він тримається протягом 40 або навіть 80 хвилин. Проте виробник має повідомити на етикетці, скільки ще часу триматиметься крем після контакту з водою. 

Сумісність з типом шкіри. Засіб, який пасуватиме чутливій шкірі, не містить інгредієнтів, які викликають подразнення або запалення. Тому не купуйте крем із хімічним захистом. А тим, у кого жирна та схильна до прищів шкіра, треба триматися подалі від засобу з великим вмістом жиру. Якщо ви не впевнені у своєму виборі, зверніться до фахівця, який допоможе обрати правильний крем. 

Назустріч сонцю! Як обрати безпечний захист для шкіри? -Фото 3

Захист потрібен завжди! 

Промені UVA проходять через скло, хмари та навіть одяг. Вони оточують нас щодня незалежно від пори року. Ці промені — основна причина появи зморшок 

А ось UVB-промені максимально небезпечні влітку. Вони затримуються в епідермісі, що призводить до опіків шкіри та пошкодження ДНК. Ці промені особливо шкідливі на великій висоті. Окрім цього, деякі поверхні здатні відбивати їх на 80%. А тому ефект від цих променів подекуди стає вдвічі сильнішим. 

І ті, й інші промені небезпечні — провокують розвиток раку шкіри, старіння та опіки. А тому чим краще крем, тим міцніше ваш захист! 

Після всієї цієї інформації ви, напевно, кинулися шукати гарний засіб для захисту від сонця. Але у нас вже є класні рекомендації! Ми радимо багатофункціональні ефективні засоби, які дозволять вам безпечно сяяти красою та здоров’ям у променях сонця.  

Найкращі захисники від сонця!

Хоч креми з мінеральним захистом можуть лишити білі сліди на шкірі, засоби від Colorescience не дозволять вам турбуватися про це. Завдяки вдосконаленому складу та інноваційним технологіям, вони захистять вашу шкіру у будь-яку пору року, нададуть їй здорового вигляду та підживлять необхідними речовинами. 

Заспокоїть шкіру та захистить від сонця крем для усунення почервоніння All Calm від Colorescience з ефектом SPF 50. В його складі – запатентований комплекс спеціальних інгредієнтів BioSolace™. Це вітамін В3, комбінація екстракту імбиру та бісабололу, вітамін Е, екстракт кори магнолії, компонент ß-глюкану пекарських дріжджів та екстракт морського кропу. Унікальний склад миттєво нейтралізує почервоніння, заспокоює та пом’якшує чутливу шкіру, а також знімає запалення. Окрім цього, він відновлює шкірний бар’єр та водний баланс, зволожує зсередини та стимулює вироблення гіалуронової кислоти. Разом із цим шкіра отримає потужний щит від обох видів променів – крем надає захист SPF 50 від UVA/UVB-променів і синього світла.

Цей крем ідеально підійде для людей із розацеа, куперозом або акне. Також застосовується для догляду за шкірою після різних процедур. Стане вдалим вибором для денного догляду за чутливою шкірою.

Назустріч сонцю! Як обрати безпечний захист для шкіри? -Фото 4

Подбати про красу та здоров’я шкіри допоможе і крем-коректор пігментних плям Even Upвід Colorescience з ефектом SPF 50. Він освітлить, підкорегує та захистить шкіру навіть у найсонячніший день! У складі крему – запатентований комплекс LUMIRA, який складається з 4-х інгредієнтів. Разом вони заважають меланіну формуватися та відкладатися в кератиноцитах та блокують його транспортування, видаляють меланін із пігментних плям та бережуть шкіру від фотостаріння. Також даний комплекс підтримує оптимальний рівень зволоження шкіри та підвищує синтез колагену на 24% та еластину на 26%. Окрім цього, завдяки вмісту оксиду заліза, крем-коректор миттєво вирівнює тон шкіри.

Крем забезпечує мінеральний захист SPF 50 від UVA/UVB та негативних факторів навколишнього середовища.

Тож цей засіб стане ідеальним вибором для тих, хто хоче позбутися та вберегти себе від темних плям, мелазми та фотостаріння. Ваша шкіра сяятиме красою та свіжістю завдяки крему-коректору Even Up від Colorescience.

Назустріч сонцю! Як обрати безпечний захист для шкіри? -Фото 5

Тож відпочивайте правильно та будьте здоровими! 

Фото by Jason BlackeyeEthan Robertson on Unsplash

Статьи по теме