UA
  RU

  Онлайн-парфумерія: МAKEUP пропонує тестувати аромати, не виходячи з квартири

  Якщо ви не бажаєте наражати себе на небезпеку, залишаючи спокій домівки, скористуйтеся новим сервісом Try it first. 

   


  Онлайн-парфумерія: МAKEUP пропонує тестувати аромати, не виходячи з квартири-Фото 1

  Пригадайте, скільки разів ви опинялись в ситуації, коли замовляючи незнайомий аромат, отримували зовсім не ту гармонію пахощів, на яку розраховували? Впевнені, що в житті кожної жінки траплялися такі прикрощі, післясмак яких ще довгий час зупиняв їх від можливості спробувати новий запах. Користуватися одними єдиними парфумами все життя — вибір кожної жінки, проте варто час від часу “куштувати” нові таємничі та загадкові, оновленні та свіжі, сміливі та провокаційні аромати. 


  Поки у світі триває пандемія вирушати навіть у найближчий магазин парфумерного раю не є розумним рішенням. Краще якомога більше уваги приділити своєму здоров’ю, сидячи вдома та насолоджуючись перевагами сучасного шопінгу. Проте, саме у такі непрості часи хочеться спробувати дещо нове та незвичайне. Уявити всю гамму пахощів та їх відтінків неможливо лише після ретельного аналізу базових та головних нот. Потрібне більш ретельне тестування, яке тепер можливе завдяки сервісу Try it first від провідного онлайн б’юті-ритейлера України MAKEUP. 

  Онлайн-парфумерія: МAKEUP пропонує тестувати аромати, не виходячи з квартири-Фото 2

  МAKEUP у партнерстві з легендарним кутюрним італійським брендом Valentino відкриває цієї осені унікальні умови для знайомства з новими ароматами — можливість Try it first. У разі замовлення на MAKEUP новинок брендів до нього спеціально додається окремий зразок для проби. У будь-якому куточку України, в зручний час, не витрачаючи його на пошуки і навіть не виходячи з дому, тепер можливо спробувати бажаний аромат і зрозуміти, чи підходить його звучання. 


   «Аромат створюється метрами парфумерії роками, складається з безлічі відтінків. Не варто поспішати під час дегустації, адже композиція розкривається поступово та індивідуально на кожній людині, в певних погодних умовах, і навіть залежно від настрою іноді сприймається по-різному», — уточнює Любов Калюжна, керівник з маркетингу MAKEUP. «Одягайте» новинку, ловіть кожну ноту, досліджуйте піраміду. Якщо ви знайшли те, що шукали, вітаємо вас з успішним придбанням. Ну а якщо аромат не підійшов — ви легко зможете повернути нерозкритий повномірний флакон протягом 14 днів і продовжити шукати свій парфумерний шедевр з Try it first. 

  Ви готові зануритися у світ ароматних мрій? Нова пригода в проекті починається з випуску найочікуванішої новинки Valentino цієї осені: яскравого і незабутнього Voce Viva!