UA
RU

Ароматні спогади: новий парфюмерний бренд Paradis Des Sens

Редагувати переклад

В Україні з’явився новий парфюмерний бренд Paradis Des Sens. Ці аромати створені так, щоб викликати спогади про минулі часи. 

Ароматні спогади: новий парфюмерний бренд Paradis Des Sens-Фото 1

Парфюмери Paradis Des Sens при створені ароматів дотримуються первних правил. По-перше, використовують якісні матеріали. По-друге, поєднують давні парфюмерні традиції з новітніми технологіями. А за допомогою кожного аромату тут намагаються розповісти цікаву історію. 

Arcadia

Arcadia символізує досконалість і гармонію. За допомогою нот рожевого перцю, кедра, пачулей, фіалки, мандарина і ванілі парфюмери немов переносять людину до пишного зеленого лісу із високих кедрів, що поросли деревним мохом. А потім — на вечірню прогулянку до ароматного квіткового поля.

Bliss

Bliss відображає стан щастя й душевного спокою. Аромат із нот жасмину, амбри, шкіри, шафрану, пачулей, дубового моху та амбри огортає, як своєрідний заспокійливий кокон. 

Cloud Nine 

Cloud Nine подібний до дитячої уяви. Цей аромат ніби оживляє хмаринки на небосхилі і вчить вірити у дива. Це стає можливим завдяки поєднанню нот шафрану, лаванди, ладану, удового дерева.

Utopia

Utopia символізує якість, високі стандарти та досконалість без компромісів. Тут зібрані дорогі компоненти: троянди, жасмін, сандал, ваніль, іланг-іланг, неролі. 

Wonderland

Wonderland переносить в часі — у минуле літо на відстані тисячі кілометрів. Цей аромат натхнений мистецтвом і теплом. Чуттєва композиція складається із нот троянди, кедра, бергамоту. 

Felicity

Felicity випромінює насолоду та радість. Тепле відчуття щастя та безтурботності парфюмери створили за допомогою нот сандалового дерева, шкіри, тютюнового листя, кардамону, шавлії, мускусу. 

Eden

Eden назвали на честь раю. Гармонії у цій композиції вдалося досягти, поєднав ноти лайма, плюща, лимона, грейпфрута, рожевого перцю, чебрецю, ветивера, амбри, мускусу. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Paradis Des Sens

Читайте також: АКТОРКА ЕММА МАКІ СТАЛА ОБЛИЧЧЯМ АРОМАТУ BURBERRY GODDESS