UA
RU

Ріанна — нове обличчя аромату J’adore

Ріанна стала новим обличчям одного з головних бестселерів Parfums Christian Dior. Співачка представлятиме жіночий аромат J’Adore.

Ріанна - нове обличчя аромату J’adore

Parfums Christian Dior обрали нове обличчя одного зі своїх головних бестселерів — J’Adore. Тепер популярний жіночий аромат представлятиме співачка Ріанна. У Dior тримали інтригу. Зранку у соцмережах французького модного дому з’явився допис:

«У J’adore нова королева. Слідкуйте за ЛЕГЕНДАРНИМ відкриттям».

Ріанна - нове обличчя аромату J’adore

Потім тут розкрили ім’я своєї нової героїні: 

«Parfums Christian Dior щиро радий вітати Ріанну, чиї широкі таланти, дивовижна краса та універсальна привабливість тепер уособлюють світ J’adore».

Ріанна також опублікувала своє фото у вбранні від креативної директорки жіночої лінії Dior Марії Грації К’юрі, фото аромату J’adore і додала: 

«Секрет розкритий. J’adore Dior».

Ріанна - нове обличчя аромату J’adore

На своїй новій посаді співачка змінила акторку Шарліз Терон, яка протягом 20 років була обличчям аромату J’adore. У травні Терон стала амбасадором ювелірних виробів і догляду за шкірою Dior. Тож амбасадором аромату обрали Ріанну.

«Аромат, який я так давно знаю і люблю. І який так багато значить для жінок. Я з нетерпінням чекаю можливості приєднатися до цієї пригоди. Та зробити свій внесок через мій світ, історію, коріння, а також через свою творчість і жіночність», — розповіла співачка. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Dior

Читайте також: АРОМАТ CHANEL №5 ЗМІНИВ ФЛАКОН: НОВИЙ ЛІМІТОВАНИЙ №5 L’EAU

Статьи по теме