UA
RU

Яскраві двадцяті: різдвяна колекція макіяжу Chanel

Редагувати переклад

Chanel представили різдвяну колекцію макіяжу. Яскравий образ був натхнений епохою ар-деко і 1920-тими роками — часом, коли Габріель Шанель експерементувала з новим стилем. 

Яскраві двадцяті: різдвяна колекція макіяжу Chanel-Фото 1

У 1920-ті роки Габріель Шанель надихалася епохою ар-деко та експериментувала з новим стилем. В той час у своєму ательє на вулиці Камбон дизайнерка створювала яскраві образи. Зокрема — вечірні сукні, прикрашені яскравими блискітками. У 2023-му команда Chanel Makeup Creation Studio повторили ці образи у різдвяній колекції макіяжу. 

Яскраві двадцяті: різдвяна колекція макіяжу Chanel-Фото 2

Головний акцент у святковому макіяжі зроблено на очах. А зірковим продуктом колекції стала палетка тіней Lumiere Graphique, що усипана блискітками, наче вечірня сукня. В палітрі — блискучі відтінки: коштовні золоті, діамантовий білий та мерехтливий чорний. Графічний макіяж очей рекомендують доповнити чорним лайнером Signature de Chanel і чорною тушшю Noir Allure. 

Яскраві двадцяті: різдвяна колекція макіяжу Chanel-Фото 3

Ще одна зірка різдвяної колекції — сяюча пудра Duo Lumiere. Її повторили за блискітками, які використовувала у роботі Габріель Шанель. У пудрі поєднано два відтінки — Pink Champagne і Crystal White, що надають шкірі перламутрового блиску. Пудру Duo Lumiere рекомендують наносити пензликом як хайлайтер — на скули та перенісся. 

Яскраві двадцяті: різдвяна колекція макіяжу Chanel-Фото 4

Святковий образ завершує помада Rouge Allure L’Extrait. У різдвяній колекції вона представлена у чотирьох яскравих відтінках: Midnight Red, Roaring Purple, Beige Brut і Rouge Puissant. Усі вони — у нарядних футлярах, які випущено обмеженою серією. Ще два яскравих відтінка для губ можна знайти у лінійці помад Rouge Allure Laque. Це золотистий кораловий Golden Beige та металевий сливовий Fancy Prune. 

Яскраві двадцяті: різдвяна колекція макіяжу Chanel-Фото 5

Наймоднішими відтінками лаків на новорічні свята стали рожево-білий White Silk, золотистий Tuxedo та блискучий чорний Sequins. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Chanel

Читайте також: ЗИМОВИЙ САД: РІЗДВЯНА КОЛЕКЦІЯ МАКІЯЖУ DIOR