UA
RU

Що таке гідрофільна олія і чому вона вам потрібна?

Тренд на гідрофільні олії для демакіяжу прийшов до нас із Кореї. Саме корейська багатоетапна система очищення шкіри передбачає зняття макіяжу за допомогою олії, а вже після – вмивання з пінкою.

Такий варіант догляду встиг сподобатися багатьом жінкам на обох півкулях, адже це ретельне очищення, яке не передбачає додаткового тертя й не викликає відчуття сухості.

гідрофільна олія це

Що таке гідрофільна олія?

Гідрофільна олія містить комплекс олій та емульгатор, які при контакті з водою перетворюються на молочко. 

Пік популярності цього продукту на європейському ринку прийшов слідом за появою ВВ та СС-кремів, адже саме ці текстури найкраще змивати за допомогою гідрофільних олій.

Вона також доречна і для зняття мейку очей, але не обіцяємо, що ви одразу полюбите такий підхід до демакіяжу. І ще одне: не кваптесь набирати велику кількість засобу, вам знадобиться крихітна крапля для очей.

Читайте також: ТОП-10 СРЕДСТВ ДЛЯ МАКИЯЖА В СТИКАХ

Яким чином діє олія для очищення обличчя?

Глибоке очищення за допомогою олії розчиняє шкірний себум та притягує навіть той бруд, який вже встиг проникнути у ваші пори. Після декількох використань ви помітите явне покращення тону шкіри та її рельєфу.

Звісно, гідрофільна олія подіє лише при дотриманні всіх етапів очищення: пінки, тоніка, та зволожувального крему чи флюїду.

Чудово працюватиме ця система із сироватками з невисоким вмістом AHA- та BHA-кислот. Для домашнього догляду не більше 10%!

гідрофільна олія що це

У чому перевага гідрофільної олії?

  • засіб при потраплянні на шкіру легко розщеплює жири та віск, які містяться в тональних кремах, помаді та водостійкій косметиці. Причому, масло робить це з легкістю, делікатно, без тертя та подразнення.
  • після подвійного очищення шкіра надзвичайно ніжна, немає відчуття «до скрипу» і вам не захочеться чим швидше нанести зволожувальний крем.
  • для зняття макіяжу не потрібні додаткові девайси: спонж, щіточка, ватний диск.

Читайте також: ОШИБКИ, КОТОРЫЕ ПРОВОЦИРУЮТ ОТЕКИ ПО УТРАМ

Як вибрати гідрофільную олію? 

Якісна гідрофільна олія повинна мати натуральний склад, в першу чергу не містити мінеральної олії (mineral oil).

Найбільший асортимент, звісно, у корейських брендів, але і бренди зі світовим ім’ям пропонують достойні альтернативи. 

Засоби з Азії, які завоювали наше серце: Elizavecca та The Face Shop

[product_gallery id=166660]

Європейські бренди теж не поступаються якістю: Caudalie, Сollistar, Givenchy

Чи можна використовувати звичайну рослинну олію?

На жаль, звичайна рослинна олія не здатна розчинити стійку косметику, скоріше за все, ваш макіяж перетвориться у брудну та масну плівку на обличчі, яку доведеться змивати пінкою. Також звичайна олія може викликати комедони та зпровокувати запалення.

Тих, хто з недовірою ставиться до нових продуктів, можемо запевнити — цей тип продуктів підходить для дівчат з різними типами шкіри.

Статьи по теме