Shiseido створюватиме аромати для Max Mara

Shiseido та Max Mara оголосили про довгострокове партнерство. Японська косметична компанія вироблятиме аромати для італійського модного дому. 

Shiseido створюватиме аромати для Max Mara-Фото 1

Сьогодні Shiseido та Max Mara оголосили про довгострокове партнерство. Японська косметична компанія отримає ексклюзивну ліцензію. Вона розроблятиме, вироблятиме і розповсюджуватиме аромати під брендом Max Mara. Ліцензією керуватиме Shiseido EMEA, консолідована дочірня компанія Shiseido.

У Shiseido впевнені, що нове партнерство сприятиме подальшому глобальному зростанню їхнього парфюмерного бізнесу: 

«Ми дуже раді співпраці з Max Mara. Це бренд, який представляє італійську розкіш і має багату історію. Його люблять у всьому світі за високу якість і відчуття дизайну. Наші компанії поділяють багато цінностей. Вони пов’язані із корпоративною культурою, філософією управління та розвитком талантів. Для нас велика честь — знайти такого партнера. Це партнерство сприятиме нашому парфюмерному бізнесу не лише через подальше зростання, але й завдяки синергії».

У Max Mara також радіють новому партнерству: 

«Це чудова можливість для Max Mara розпочати далекоглядну співпрацю в парфюмерному бізнесі. Shiseido — це компанія з багатою історією та вражаючим досвідом. Вона завжди демонструє здатність і сміливість досліджувати, розвиватися та впроваджувати інновації».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Max Mara

Читайте також: МАЙЛІ САЙРУС ЗНЯЛАСЬ В РЕКЛАМІ НОВОГО АРОМАТУ GUCCI FLORA

Статьи по теме