UA
RU

Зірка серіалу «Бріджертони» Сімон Ешлі — новий амбасадор L’Oréal Paris

L’Oréal Paris обрали нового амбасадора. Відтепер косметику французького бренда представлятиме зірка серіалу «Бріджертони» Сімон Ешлі. 

Сімон Ешлі амбасадор L’Oréal Paris

Акторка Сімон Ешлі стала новим амбасадором L’Oréal Paris. Сімон Ешлі найбільш відома роллю Кейт Шарми — головної героїні другого сезону серіалу «Бріджертони». Також вона знімалася у фільмі «Русалонька», серіалах «Сексуальна освіта», «Страйк» та інших. 

«Поважаючи власну гідність і випромінюючи впевненість. Ми раді вітати феноменальну акторку Сімон Ешлі у родині L’Oréal Paris як нашого амбасадора у Великій Британії! Подорож Сімон чудово ілюструє силу сприйняття справжнього себе. Її характер і врівноваженість втілюють елегантність і силу, які визначають L’Oréal Paris. Ласкаво просимо до родини, Сімон. Ти цього варта!» — привітали нового амбасадора у L’Oréal Paris.

Сімон Ешлі амбасадор L’Oréal Paris

Сімон Ешлі також радіє новій співпраці з французьким брендом: 

«Маю честь повідомити, що я приєдналася до родини L’Oréal Paris. Вшановуючи жінок та їхню самооцінку. Це ідеальне поєднання краси та розширення можливостей. Я дуже рада стояти пліч-о-пліч з одними з найбільш надихаючіших і найкрасивіших жінок у світі. Віола Девіс, Ель Фаннінг, Гелен Міррен. І це я назвала тільки декілька імен. Дякую за найтепліший прийом!»

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: L’Oréal Paris

Читайте також: ТОМ ГАРДІ СТАВ ОБЛИЧЧЯМ АРОМАТУ JO MALONE

Статьи по теме