UA
RU

Вийшов трейлер третього сезону серіалу «Бріджертони»

Редагувати переклад

Netflix показали трейлер третього сезону серіалу «Бріджертони». Прем’єра першої частини третього сезону відбудеться 16 травня. 

Вийшов трейлер третього сезону серіалу «Бріджертони»-Фото 1

Netflix показали трейлер третього сезону серіалу «Бріджертони». Цього разу в центрі уваги сценаристів — Пенелопа Фезерінгтон і Колін Бріджертон. Як відомо із перших частин, Пенелопі подобався Колін, проте він цього не помічав. Ба більше, навіть сказав друзям, що ніколи не залицятиметься до неї. У третьому сезоні Пенелопа вирішує вийти заміж, щоб поїхати від матері та сестер. Колін пропонує їй свою допомогу: він дасть поради, як закохати в себе чоловіка. Але коли у Пенелопи з’являється серйозний прихильник, Колін розуміє, що сам закохується у свою подругу.

Головні ролі виконують Нікола Кохлан та Люк Ньютон. Фани «Бріджертонів» вже прозвали їхній дует Polin — від Penelope та Colin. У серіалі знову з’являться Клаудія Джессі (Елоїза Бріджертон), Джонатан Бейлі (Ентоні Бріджертон), Люк Томпсон (Бенедикт Бріджертон), Рут Геммелл (Вайолет Бріджертон), Голда Рошевель (Королева Шарлотта), Аджоа Андо (Леді Денбері), Сімона Ешлі (Кейт Шарма), Лотарингія Ешборн (місіс Варлі) та інші. Прем’єра першої частини третього сезону «Бріджертонів» відбудеться 16 травня. Другу частину глядачі побачать 13 червня. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Liam Daniel / Netflix

Читайте також: ВИЙШОВ ПЕРШИЙ ТРЕЙЛЕР ПРОДОВЖЕННЯ «ДЖОКЕРА» З ХОАКІНОМ ФЕНІКСОМ ТА ЛЕДІ ГАГОЮ

Статьи по теме