UA
RU

Soul of Ukraine: одеська парфумерка створила ексклюзивний аромат на підтримку дітей, що постраждали від війни в Україні

Редагувати переклад
Ольга Юрченко, українська парфумерка й засновниця одеського парфумерного бренду Soul of Mine, анонсувала вихід унікального аромату, який присвячений Україні та, головне, допоможе українським дітям, що постраждали від російської агресії в Україні. Усі виручені від продажу лімітованої лінійки кошти будуть направлені до благодійного фонду «Дитина єдиної України».

Soul of Ukraine

Щойно розпочалося повномасштабне вторгнення росії в Україну, Ольга вимушено поїхала з рідної Одеси заради безпеки своїх дітей. Український парфумерний бренд Soul of Mine, засновницею якого є Ольга, з’явився на полицях мережі магазинів Brocard буквально за тиждень до початку війни, але швидко здобув популярність за кордоном, де і продовжує свій розвиток.

Опинившись у безпечному місці, дівчина вирішила спрямувати увесь свій біль та розпач на роботу, аби допомагати тим, хто цього найбільше потребує, – маленьким українцям, що стали жертвами цієї жахливої трагедії. Ще у 2014 році, на самому початку війни, Ольга заснувала благодійний фонд «Дитина єдиної України», який підтримував діточок із так званих днр і лнр. Вже тоді вона зрозуміла, що не може залишатися осторонь та має зробити свій внесок у боротьбу на гуманітарному фронті:

Soul of Ukraine

«Попри те, що наразі обставини складаються трагічно для всіх – і для людей, і для бізнесу, – мені пощастило, адже я виїхала і маю змогу працювати. Тож не знехтувала цією можливістю та створила проєкт, який розповідає про мою любу Україну парфумерною мовою й водночас дозволяє мені зібрати кошти для маленьких українців та україночок, які найбільше постраждали від цієї жахливої війни.

Завдяки підтримці друзів і партнерів, які залюбки підтримали мою амбіційну ідею створити благодійний аромат, я змогла швидко зібрати кошти та розпочати роботу. Довго думала, як назвати парфуми, які мають стати втіленням нашої України, усієї її безмежної краси, гостинності та душевності. І зупинилася на варіанті Soul of Ukraine, що, на мою думку, був найдоречнішим та найвичерпнішим. Ба більше, він співзвучний із назвою мого бренду Soul of Mine, «Душа моя» – саме так ми в Одесі називаємо найближчих і найрідніших людей», – розповідає Ольга Юрченко.

У світі парфумерії, як і в будь-якому іншому бізнесі, вартість продукту обумовлена якістю та цінністю його складових. Завдяки підтримці компанії  SYMRISE та спільній роботі з відомими світовими парфумерами (майже 14 найвідоміших митців парфумерії працювали над створенням парфумів «Душа України», зокрема Мауріс Русель, Анік Менардо, П`єр Гуерос, Алієнор Массенет, Давід Апель, Філіп Папарелла та інші) Ользі вдалося створити дійсно унікальний аромат, аналогів якому в світі не існує. Насамперед через те, що в його основі дуже дорога і витончена база: рідкісні види ірису, імбиру, мускусу і ванілі, цитрусові акорди, що наповнюють композицію яскравим характером, а також троянда і сандал, які створюють неповторний шлейф.

Soul of Ukraine 3

Soul of Ukraine 2

Унікальний не лише сам аромат, але і його флакон – дерев’яна кришечка дуже приємна на дотик та має автентичний вигляд.  Малюнок, що є втіленням сучасної України, створила мисткиня із Одеси Леся Верба, яка віднедавна живе в Нью-Йорку. До речі, незабаром є висока вірогідність, що ця  робота перетвориться на масштабний мурал на одній із будівель США.

Усі виручені від продажу кошти будуть направлені до благодійного фонду «Дитина єдиної України» та витрачені на забезпечення потреб дітей, які стали жертвами війни в Україні. 

Читайте також: НОВА КОЛЕКЦІЯ TRIP:TYCH: КОСМЕТИЧНА ЛІНІЙКА БРЕНДУ ПРЕДСТАВЛЕНА В ПОШКОДЖЕНИХ ФЛАКОНАХ, ЯКІ БУЛИ ЗІПСОВАНІ ПІД ЧАС ПЕРЕЇЗДУ БРЕНДУ ЧЕРЕЗ ВІЙНУ В УКРАЇНІ

Статьи по теме