UA
RU

Тімоті Шаламе — нове обличчя аромату Bleu de Chanel

Редагувати переклад

Тімоті Шаламе — нове обличчя Chanel. Популярний актор представлятиме чоловічий аромат-бестселер Bleu de Chanel.

Тімоті Шаламе — нове обличчя аромату Bleu de Chanel-Фото 1

Тімоті Шаламе отримав «Оскар» за найкращу чоловічу роль у віці 22 років. Він став третім наймолодшим актором в історії, який був номінований на цю престижну премію. Нагороду Шаломе принесла роль у фільмі режисера Луки Гуаданьїно «Назви мене своїм ім’ям». 

Зараз 27-річний Тімоті Шаламе — один з найяскравіших акторів сучасності. Він працює в Голлівуді і на Бродвеї. Серед його видатних ролей — роботи у стрічках «Інтерстеллар» Крістофера Нолана, «Леді Берд» і «Маленькі жінки» Грети Гервіг, «Гарний хлопчик» Фелікса Ван Грунінгенаю, «Французький вісник» Веса Андерсона, «Не дивися вгору» Адама Маккея, «Дюна» Дені Вільньова, «Цілком та повністю» Луки Гуаданьїно. Цього року на глядачів чекає прем’єра блокбастеру «Дюна: Частина 2» з Тімоті Шаламе. Із найближчих робіт — роль Віллі Вонки у фільмі «Вонка» та Боба Ділана у фільмі Джеймса Менголда «Повна невідомість».

Тімоті Шаламе — нове обличчя аромату Bleu de Chanel-Фото 2

Також цього року Тімоті Шаламе став обличчям популярного чоловічого аромату Bleu de Chanel. У Модному домі Chanel розповіли про співпрацю:

«Разом із власним стилем та шармом Тімоті Шаламе є втіленням духу наступної глави Bleu de Chanel. Це людина, яка не обмежує себе звичайними рамками, що встановлює життя, а заглядає за межі видимого».

Нова рекламна кампанія Bleu de Chanel, знята Маріо Сорренті, розпочнеться у червні 2023 року. А восени вийде рекламний фільм, знятий Мартіном Скорсезе.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Chanel

Читайте також: КОСМЕТИКА НАПОХВАТІ: CHANEL ПРЕДСТАВИЛА ЛІТНЮ КОЛЕКЦІЮ МАКІЯЖУ LES BEIGES SUMMER TO-GO

Статьи по теме