UA
RU

У Каннах відбудеться прем’єра фільму Мартіна Скорсезе «Вбивці квіткового місяця»

Редагувати переклад

Новий фільм Мартіна Скорсезе «Вбивці квіткового місяця» вперше покажуть на цьогорічному Каннському кінофестивалі. Оголошена й дата і місце прем’єри. Подія відбудеться 20 травня у Grand Théâtre Lumière.

У Каннах відбудеться прем’єра фільму Мартіна Скорсезе «Вбивці квіткового місяця»-Фото 1

Фільм засновано на однойменному бестселері Девіда Гранна. Він розповідає про події у багатому нафтою окрузі Осадж у штаті Оклахома. У 1920-х роках після відкриття нафтового родовища там сталася низка вбивств. Сценарій написали Ерік Рот і Мартін Скорсезе.

Головні ролі в фільмі виконали Леонардо Ді Капріо та Роберт Де Ніро. Очікується, що саме вони представлятимуть фільм у Каннах разом з режисером Мартіном Скорсезе. Поки не відомо, чи братиме стрічка участь у конкурсі.

У Каннах відбудеться прем’єра фільму Мартіна Скорсезе «Вбивці квіткового місяця»-Фото 2

«Вбивці квіткового місяця» — не єдина гучна прем’єра цьогорічного Каннського кінофестивалю. Тут також вперше покажуть новий фільм Веса Андерсона «Місто астероїдів» та фільм Стівена Спілберга «Індіана Джонс і реліквія долі».

Після показу у Каннах стрічка «Вбивці квіткового місяця» вийде в обмежений кінотеатральний прокат 6 жовтня, в широкий прокат — 20 жовтня, а вже потім транслюватиметься на Apple TV+.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Leonardo DiCaprio, Instagram / Martin Scorsese

Читайте також: В ШИРОКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ПРОКАТ ВИХОДИТЬ ДРАМА “ПАМФІР”. ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ФІЛЬМ

 

Статьи по теме