Закрити
UA
Краса

Вічна молодість: як філери стали невід’ємною частиною світу beauty

Поділись:

Останнім часом великою популярністю користується рух за природну красу. Багато дівчат відмовляються від косметики, солярію, епіляції, тим самим нехтуючи «глянцевими» стандартами краси.

Майлі Сайрус

Так, наприклад, нерідко можна побачити на червоній доріжці Майлі Сайрус або Лурдес Леон з неголеними пахвами. У той же час існує інший типаж представниць прекрасної статі, які намагаються підкреслити свою красу за допомогою нових beauty-засобів. До того ж тепер «підправити» свої недосконалості можна і без допомоги пластичної хірургії. Для цього знадобиться лише філери. Вони допоможуть легко скоригувати овал обличчя, змінити форму губ, вилиць та щік, заповнити міжбрівні зморшки та носогубні складки. До речі, затятою фанаткою цього нехитрого препарату є Кайлі Дженнер.

Чим же філери підкупили багатьох дівчат, у тому числі молодшу представницю клану Кардаш’ян-Дженнер?

Читайте також: ДИВНИЙ Б’ЮТІ-ТРЕНД: ЗВІДКИ ВЗЯЛИСЯ ХВИЛЬНІ «ГУБИ-ОСЬМИНОГИ» АБО «ГУБИ ​​Диявола»

Що таке філер?

Філлер – це гелеподібний препарат, який використовують як наповнювач для корекції косметичних недосконалостей. Головна проблема, яку він вирішує, – відновлення обсягу власних тканин там, де його недостатньо. Він вводиться в область вилиць, носогубних та міжбрівних складок, шрамів від акне, куточків губ, під очі тощо.

Його слід використовувати, якщо ви помітили у себе:

  • втрату пружності шкіри;
  • виражені носогубні складки;
  • зморшки, опущення куточків рота;
  • незадоволеність формою вилиць;
  • в’ялість шкіри декольте та шиї.

Філери можна використовувати з 18 років.

як вводять філери

Як вводяться філери?

Існують філери, які вводяться під шкіру ін’єкційним методом та філери для зовнішнього застосування. Якщо йдеться про ін’єкції, то для цього використовуються спеціальні голки, канюлі, які торкаються судин, проникаючи в середні шари шкіри: таким чином поверхня шкіри практично не травмується. Що стосується філерів зовнішнього застосування, то лідерами тут є сироватки та креми-філери або, як їх ще називають, заповнювачі зморшок, капсули для волосся.

Які бувають філери?

Існують філери, які розсмоктуються і не розсмоктуються. Останні були популярними у 2000-х, так званий поліакриламідний гель. Їм наповнювали губи, вилиці, підборіддя. А вивести його можна було лише за допомогою хірургічного втручання.

Сьогодні ж популярні філери, яких легко можна позбутися, тобто розсмоктують. Вони виготовлені на основі гіалуронової кислоти або гідроксиапатиту кальцію. Перша група використовується для біоревіталізації (зволоження та живлення шкіри) та контурної пластики (корекції форми та об’єму губ, контурів обличчя). Друга також для контурної пластики обличчя, корекції вилиць і підборіддя, але з більшою обережністю, ніж попередні. Філлер, “покладений” на кістку, зростається з судинами і його частина залишається щільно з’єднаною з оточуючими тканинами. А це вже говорить про його часткове, але не повне розсмоктування на кісткових структурах особи.

філери для волосся

Філери для волосся

Дівчатам з дитинства прищеплюють думку, що їхня краса і сила — у волоссі. І якщо одним пощастило з густими та блискучими локонами, то іншим, на жаль, немає. Проте зневірятися не треба. Вирішити цю проблему можна за допомогою тих самих філерів.

Вони роблять пасма більш доглянутими, відновлюючи їх ушкоджену структуру; захищає волосся від негативного впливу сонячних променів, дощу, вітру.

Найпопулярніші філери – в ампулах. Їх використовують як маску: наносять на чисте сухе волосся по всій довжині, потім надягають шапочку і прогрівають голову феном протягом 5 хвилин. Тримати на голові маску потрібно від 20 до 60 хвилин. Потім засіб змивають теплою проточною водою.

За складом філери для волосся можуть бути гіалуроновими та кератиновими. Це залежить від того, якого з цих речовин більше. Найчастіше до складу філера будуть входити обидва ці компоненти, а також еластин і колаген. У деяких виробників у формулі присутні амінокислоти, різні екстракти. За рахунок всіх цих складових і відбувається відновлення.

  • еластин. Усуває ламкість, надає еластичність, гладкість, шовковистість.
  • кератин. Білок, який відповідає за міцність локонів.
  • Колаген. Компонент, необхідний підтримки еластичності тканин.
  • амінокислоти. Цистеїн, аланін, метіонін та інші благотворно впливають на ріст волосся, їхню текстуру, міцність.
  • гіалуронова кислота. Зволожує волосся, доглядає шкіру голови, чим впливає на фолікули, стимулюючи ріст.

Читайте також: Феномен корейських трендів: Чим вони підкорили весь світ?

Філлери для особи

Найчастіше для обличчя використовуються філери зовнішнього застосування – сироватки і креми, які приберуть небажані зморшки або ознаки старіння, а також додадуть шкірі сяйво, пружність, підтягнутість, еластичність, зволоження. Вони наповнюють епідерміс усіма необхідними речовинами, які дерма втрачає з віком (гіалуронова кислота, еластин, колаген), даруючи молодість шкірі та активізуючи регенерацію тканин.

Варто скористатися філерами для особи, якщо у вас:

  • є зморшки різного ступеня виразності та глибини;
  • виражена пігментація, темні кола та набряки у очей;
  • млява шкіра, що вимагає підвищення тонусу та зволоження;
  • тьмяний тон дерми;
  • порушено регенерацію шкіри після пластичних процедур.

філери під очі

Філери під очі

Недосип і втома завжди відображаються на обличчі у вигляді синців та мішків під очима. До того ж, варто відзначити, що після 35 років відбувається перерозподіл так званих жирових мішків під століттями. Зв’язки, що утримують м’яз, розтягуються. Це призводить до провисання шкіри. Таким чином, формується грижа в області нижньої повіки, малярський мішок, поглиблюється слізна борозна. Філери на основі гіалуронової кислоти можуть скоригувати ці зміни за рахунок вирівнювання поверхні шкіри та заповнення провалів.

Кому не можна використовувати філери?

  1. Вагітним
  2. Людям із цукровим діабетом
  3. Людям з респіраторними захворюваннями у гострій формі
  4. Людям, які страждають від системних захворювань (ревматизм, міастенія)
  5. Онкохворим
  6. Алергікам

Скільки тримаються філери?

Результат тримається приблизно рік, може трохи більше. Після закінчення дії та ділянка тканини, куди вводився препарат, набуває своєї початкової форми. Пацієнт сам вирішує: робити йому процедуру повторно чи ні. Філери не видаляють, а розчиняють препаратом гіалуронідазою. Гіалуронова кислота під його впливом розчиняється протягом XNUMX-XNUMX годин. 

Автор: Олена Худенко