Спецпроекты now:

Дивний б'юті-тренд: звідки взялись хвилясті “губи-восьміноги” або “губи диявола” - 162x46
Краса

Дивний б'юті-тренд: звідки взялись хвилясті “губи-восьміноги” або “губи диявола”

Викриття дивного тренда, якого насправді не існує.

тренд губы дьявола

Нові б’юті-тренди з’являються регулярно. Але одна справа, коли вони йдуть у маси після світових Тижнів моди або з подачі професійних візажистів і косметологів, а інша — коли з’являються нізвідки і викликають великі сумніви в своїй правдоподібності. Розбираємося, що ж таке “губи-восьминоги” або “губи диявола”, звідки вони з’явилися і чи реально хтось робить подібні сумнівні уколи “краси”.

Читайте також: Что такое “мыльные брови” и почему это новый бьюти-тренд

 

Що таке “губи-восьминоги” або “губи диявола”?

Новий тренд, який активно почали обговорювати в соціальних мережах, отримав назву “губи-восьминоги” або “губи диявола” через своєрідну хвилястої форми. Виглядає це не стільки красиво, скільки лякаюче. Справжність фото в Instagram теж викликає сумніви. Деякі блогери спеціально зробили фото в редакторах начебто Facetune з метою подивитися, як це буде виглядати.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Мария (@masha_bellini)

 

Звідки ростуть ноги?

Точно відстежити, звідки взявся тренд і хто його автор, досить проблематично. Деякі джерела стверджують, що “губи-восьминоги” придумав російський косметолог Омелян Брауде. Його репутація викликає сумніви, тому і тренд складно сприймати серйозно. Як повідомляють ЗМІ, у Брауде немає профільної освіти, але це не заважає йому працювати в сфері естетичної медицини.

Перше фото з нібито новою технікою з’явилося в Instagram-акаунті Омеляна Брауде, справжнє ім’я якого Ян Сіліс, тиждень тому з підписом про презентацію восьмигранних багатокутних “губ-восьминогів”. До відео з процедурою доступ надавався тільки учасницям якогось закритого каналу в Telegram. Що це і чи було там відео процедури насправді — невідомо.

Трохи пізніше цей же Брауде зробив пост з оголошенням про конкурс, суть якого полягала в тому, щоб будь-який бажаючий косметолог у своєму профілі розмістив вказане фото, дав посилання на аккаунт горе-косметолога та написав, що шукає модель для даної процедури. В якості призу була обіцяна сума розміром в $1 000. Дивно, але репости робили сотні косметологів.

Читайте також: Главные тренды и антитренды в мире бьюти

Фейковий тренд родом з 2017

Пізніше Брауде розмістив пост, в якому неоднозначно, але все ж натякнув, що ніякої техніки він не придумував, а зробив це лише для епатажу та експерименту з метою перевірити, як люди інтерпретують інформацію та вірять у все, що їм говорять і показують.

Кілька років тому вже був тренд на хвилясті брови і губи, який називався “squiggle eyebrows and lips”. Блогери намагалися його повторити, але багато фанатів дивного макіяжу так і не з’явилося.

Найбільше дивує, що деякі косметологи все ж сприйняли тренд серйозно і, судячи з відео, по-справжньому робили хвилясті “губи диявола”, в той час як Брауде з сумнівною репутацією пожинає плоди та розкручує свій аккаунт в Instagram. 

Висновок простий: не ведіться на сумнівні тренди!
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...