UA
RU

Дивний бьюті-тренд: звідки взялися хвилясті «губи-восьминоги» або «губи диявола»

Редагувати переклад
Викриття дивного тренду, якого насправді немає. 

тренд губи диявола

Нові б'юті-тренди з'являються регулярно. Але одна річ, коли вони йдуть у маси після світових Тижень моди або з подачі професійних візажистів та косметологів, а інша — коли з'являються нізвідки і викликають великі сумніви у своїй правдоподібності. Розбираємося, що ж таке «губи-восьминоги» або «губи диявола», звідки вони з'явилися і чи хтось робить подібні сумнівні уколи «краси». 

Читайте також: Що таке «мильні брови» і чому це новий бьюті-тренд

 

Що таке «губи-восьминоги» чи «губи диявола»?

Новий тренд, який активно стали обговорювати у соціальних мережах, отримав назву «губи-восьминоги» або «губи диявола» через своєрідну хвилясту форму. Виглядає це не так гарно, як лякаюче. Справжність фото у Instagram теж викликає сумніви. Деякі блогери спеціально зробили фото у редакторах на зразок Facetune з метою подивитися, як це виглядатиме. 

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Марія (@masha_bellini)

 

Звідки ростуть ноги?

Точнісінько відстежити, звідки взявся тренд і хто його творець, досить проблематично. Деякі джерела стверджують, що «губи-восьминоги» вигадав російський косметолог Омелян Брауде. Його репутація викликає сумніви, тому й тренд важко сприймати серйозно. Як повідомляють ЗМІ, Брауд не має профільної освіти, але це не заважає йому працювати у сфері естетичної медицини. 

Перше фото з нібито новою технікою з'явилося в Instagram-акаунті Омеляна Брауде, справжнє ім'я якого Ян Сіліс, тиждень тому за підписом про презентацію восьмигранних багатокутних «губ-восьминогів». До відео з процедурою доступ надавалися лише учасницям якогось закритого каналу в Telegram. Що це справді там було відео процедури — невідомо. 

Трохи пізніше цей же Брауде зробив пост з оголошенням про конкурс, суть якого була в тому, щоб будь-який бажаючий косметолог у своєму профілі розмістив вказане фото, дав посилання на обліковий запис горе-косметолога і написав, що шукає модель для даної процедури. Як приз обіцяна сума розміром в $1 000. Дивно, але репости робили сотні косметологів. 

Читайте також: Головні тренди та антитренди у світі б'юті

Фейковий тренд родом із 2017

Пізніше Брауде розмістив пост, у якому неоднозначно, але все ж таки натякнув, що жодної техніки він не вигадував, а зробила це лише для епатажу та експерименту з метою перевірити, як люди інтерпретують інформацію без перевірки та вірять у все, що їм говорять та показують. 

Кілька років тому був тренд на хвилясті брови і губи, який називався «squiggle eyebrows and lips». Блогери намагалися його повторити, але багато фанатів дивного макіяжу не з'явилося. 

Найбільше дивує, що деякі косметологи все ж таки сприйняли тренд серйозно і, судячи з відео, по-справжньому робили хвилясті «губи диявола», у той час як Брауде із сумнівною репутацією пожинає плоди та розкручує свій аккаунт у Instagram. 

Висновок простий: не ведіть на сумнівні тренди!

Статті на тему