UA
RU

Як зробити макіяж Лілі-Роуз Депп на прем’єрі серіалу «Ідол»

Редагувати переклад

Chanel показали, як зробити макіяж Лілі-Роуз Депп на прем’єрі серіалу «Ідол» у Каннах. До червоної доріжки акторку готували візажисти французького Модного дому. 

Як зробити макіяж Лілі-Роуз Депп на прем'єрі "Ідол"

На Каннському кінофестивалі відбулася прем’єра «Ідола». Це довгоочікувана робота творця серіалу «Ейфорія» Сема Левінсона. Червоною доріжкою пройшлася вся команда фільму на чолі з The Weeknd і Лілі-Роуз Депп, які виконують головні ролі. Зіркою вечора стала Лілі-Роуз Депп. Візажисти Chanel, які готували акторку до цієї події, розповіли, як зробити святковий макіяж. 

Як зробити макіяж Лілі-Роуз Депп на прем'єрі "Ідол"

Щоб створити ідеальний тон, треба спочатку подбати про шкіру. Візажист Сандрін Кано Бок перед тональним засобом нанесла крем №1 de Chanel Revitalizing Cream, який зволожує і відновлює шкіру. Далі — тінт Les Beiges Water-Fresh Tint у відтінку Medium із останньої декоративної колекції Chanel Les Beiges Summer To-Go. Цей легкий тонуючий засіб на водній основі з мікрокрапельними пігментами залишає на шкірі майже непомітну сяючу вуаль. Після тону — пудру Les Beiges Healthy Glow Sheer Powder N°30, яка закріпила макіяж. В якості рум’ян візажист використовувала квартет Les 4 Rouges Yeux et Joues. 

Як зробити макіяж Лілі-Роуз Депп на прем'єрі "Ідол"

Макіяж очей зробила за допомогою трьох засобів. Спочатку нанесла тіні з палетки Les 4 Ombres відтінку Codes Élégants. Потім підкреслила контур чорним лайнером і профарбувала вії чорною тушшю Mascara Noir Allure. Для губ використовувала бежево-рожеву помаду Rouge Allure Velvet (відтінок Abstrait), попередньо промалював контур олівцем в тон (відтінок Nude Brun). 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Chanel

Читайте також: ДЖЕННІФЕР ЛОПЕС ПОКАЗАЛА, ЯК ЗРОБИТИ ВЕЧІРНІЙ МАКІЯЖ