UA
RU

The Weeknd хоче змінити сценічне ім’я

Редагувати переклад

Співак Ейбел Макконен Тесфає, відомий як The Weeknd, планує змінити сценічне ім’я. Принаймні так вважають його фани, які прочитали останнє інтерв’ю артиста. 

The Weeknd хоче змінити сценічне ім’я-Фото 1

Шанувальники творчості The Weeknd схвильовані не на жарт. Співак, який зараз захопився кіно, представляючи новий серіал «Ідол» виданню W Magazine, розповів:

«Я зараз проходжу шляхом катарсису. Наближається місце й час, коли я буду готовий закрити розділ The Weeknd. Я все ще буду робити музику, можливо, як Ейбел, можливо, як The Weeknd. Але я однаково хочу вбити The Weeknd. І я це зроблю. Зрештою. Я точно намагаюся скинути цю шкіру і відродитися».

The Weeknd хоче змінити сценічне ім’я-Фото 2

Зараз фани можуть тільки здогадуватися, що мав на увазі артист: чи він просто збирається відмовитися від псевдоніма, чи перестане співати, «скине» образ музиканта і «відродиться» у кіно. Тим більше, зараз The Weeknd зайнятий просуванням свого нового серіалу «Ідол». Тут співак виступив й творцем, й актором. 

«Ідол» розповідає непросту історію кохання співачки Джоселін і засновника сучасного культу Тедроса. Їхні ролі виконують Лілі-Роуз Депп і The Weeknd. Режисером «Ідола» став творець серіалу «Ейфорія» Сем Левінсон. Перший показ очікується в травні на Каннському кінофестивалі.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / The Weeknd

Читайте також: «МУЗИЧНИЙ ПРОГНОЗ». ПРО СУЧАСНУ ТА ЯКІСНУ УКРАЇНСЬКУ МУЗИКУ

Статьи по теме