UA
RU

Зміна сезону, зміна догляду: топ-3 процедури для шкіри в “перехідний” період

В період переходу з холодної пори року до теплої наш організм загалом відчуває стрес, адже різкі зміни температури впливають не лише на тиск, наше тіло, а й на нашу шкіру. Експертка-косметологиня Ірина Гелеверова з екологічного б’юті простору Aesthetic Boutiquе підготувала добірку косметологічних процедур, що допоможуть впоратися з навколишніми змінами нашій шкірі.

Зміна сезону, зміна догляду: топ-3 процедури для шкіри в “перехідний” період-Фото 1

Період міжсезоння може бути досить стресовим для шкіри через зміну погодних умов та вплив забруднення навколишнього середовища, тому рекомендую використовувати делікатні очищуючі засоби, які не містять агресивних миючих компонентів, як сульфати. Після очищення обов’язково зволожуйте шкіру засобами, що містять високоякісні інгредієнти, як гіалуронова кислота, глікоген, полулан. Вони забезпечують глибоке зволоження та покращують стан шкіри.

Для вікової шкіри звісно використовуйте антиоксиданти — вони допоможуть захистити шкіру від вільних радикалів та забруднень. Серед найефективніших антиоксидантів можна відзначити вітамін С та Е. І звісно використовуйте SPF навіть у період міжсезоння коли сонце не таке яскраве потрібно захищати шкіру від ультрафіолетових променів. Обирайте натуральні продукти з мінеральним SPF 30 або вище, щоб забезпечити надійний та безпечний захист.

Велику увагу потрібно приділити складу косметичних продуктів, які ви використовуєте. Наприклад, я надаю перевагу еко-свідомому бренду Nelly de Vuyst. Це високо якісна космецевтика — vegan та cruelty free, розроблена за канадською формулою та містить лише натуральні та безпечні для людини елементи. Особливу увагу тут приділяють збереженню мікробіому (це така екосистема, «верхній шар» шкіри, що регулює кількість корисних та хвороботворних бактерій), в той час як в більшості косметологічних кабінетів шкіру «лікують» шляхом його знищення. 

Зміна сезону, зміна догляду: топ-3 процедури для шкіри в “перехідний” період-Фото 2

ДЕТОКС. Процедура ідеальна для перехідного періоду, адже за зиму наша шкіра накопичила велику кількість токсинів. Це обумовлено тим, що ми їли менше свіжого, а більше споживали канцерогенів, за святкові дні споживали алкоголь та жирну їжу, до того ж світловий день набагато коротший, що загалом впливає на наше самопочуття. Тому звісно детокс нашій шкірі дуже потрібен, як, до речі, і всьому організму. Такі процедури варто робити курсом, хоча б від трьох, для досягнення тривалого ефекту. Конкретно в Aesthetic Boutique ми використовуємо єдиний в світі аналог ботулотоксину — космецевтику з екстрактом акмелли олерацеї, тобто ця процедура абсолютно заміняє ін’єкції.

KERATOLYSE. Процедура кератолізу — це рослинна альтернатива кислотним пілінгам. Процедура забезпечує регенерацію, зменшує постакне, омолоджує шкіру, прибирає дрібні зморжки та робить колір обличчя свіжим — все це за рахунок «підняття» і «відкриття» нового шару шкіри. Не дивлячись на свою активну дію, процедура є абсолютно безпечною та показана для чутливої і навіть гіперчутливої шкіри. Проводити її можна і при терапії проблемної шкіри.

Зміна сезону, зміна догляду: топ-3 процедури для шкіри в “перехідний” період-Фото 3

ТЕРАПІЯ АКНЕ. Перше, що необхідно зробити в такий перехідний період — спонукати шкіру до оновлення. Це можна зробити за рахунок ексфоліантів, гомажів або пілінгів. Чому це добре робити саме в цей час? Все дуже просто, поки немає активної інсоляції, тобто активної дії сонячних променів, можна робити пілінги на основі саліцилової кислоти для проблемної шкіри, а також пілінги на основі молочної AHA кислоти для чутливої шкіри. Ви отримаєте освітлення, сяяння шкіри, а також антимікробну дію, так як кислоти видаляють разом з ураженим роговим шаром мікроорганізми.

Читайте також: ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ВОЛОССЯМ НАВЕСНІ, ЩОБ ЗБЕРЕГТИ ДОВЖИНУ І ГУСТОТУ ВОЛОССЯ 

Статьи по теме