UA
RU

Джордж Клуні та Джулія Робертс знову разом в комедії «Квиток до раю»

Редагувати переклад
Джордж Клуні та Джулія Робертс у новій комедії «Квиток до раю». Спеціально до прем’єри фільму Джордж Клуні та Джулія Робертс поділилися враженнями від зйомок у матеріалі для Marie Claire.
Джордж Клуні та Джулія Робертс знову разом в комедії «Квиток до раю»-Фото 1

Photo by John Phillips/Getty Images for Universal

Вперше з моменту прем’єри стрічки «Грошова пастка» (2016 року) Джордж Клуні та Джулія Робертс возз’єдналися знову на зйомках романтичної комедії «Квиток до раю». На екрані актори перевтілилися у Девіда та Джорджію —колишнє подружжя, яке здатне зійтися лише в одному — щирій любові та занепокоєнню майбутнім єдиної доньки Лілі (Кейтлін Девер). Тож, коли дівчина відправляється на острів Балі, де закохується у місцевого хлопця та вирішує вийти за нього заміж, батьки не придумують нічого кращого, ніж відправитися слідом за нею, щоб зірвати весілля. 

Після прочитання сценарію Джулія та Роберт відразу відчули, що у стрічки є потенціал та досить швидко прийняли рішення приєднатися до проєкту: «Ми з Джулією не були в активному пошуку спільних фільмів, проте були надзвичайно щасливі сказити «так» можливості знову попрацювати разом. Режисер Ол Паркер надіслав нам обом сценарій та сказав, що ролі продумувалися спеціально під нас. Після його прочитання я відразу набрав Джулію та сказав: «Я в проєкті, якщо і ти зі мною». На що вона мені відповіла: «Я за, якщо і ти за». Тож вже зовсім згодом ми прямували на зйомки до Австралії», — розповів Клуні.

Історія дружби Робертс та Клуні триває вже понад 20 років, що неабияк впливає на результат їхньої роботи на майданчику: «Ми з Джорджем завжди були друзями і цей аспект дуже круто проявляється в наших спільних проєктах. Ми знаємо як розсмішити один одного, чудово розуміємося і вміємо передати ці щирі емоції та почуття через екран глядачам», —  коментує Джулія Робертс.

«Однією з причин, чому ми так ладимо з Джулією є те, що ми дійсно вміємо сміятися разом. У нас схоже почуття гумору, ми однаково жартуємо і тому так класно працюємо в тандемі. Правду кажучи, я не знімався в романтичних історіях ще з часів фільму «Один чудовий день», тому, коли отримав сценарій, відчув, що зараз саме час», — доповнює Клуні.

Джордж Клуні та Джулія Робертс знову разом в комедії «Квиток до раю»-Фото 2

Джордж Клуні та Джулія Робертс знову разом в комедії «Квиток до раю»-Фото 3

Окрім того, кінопара мала преркасний досвід роботи разом з режисером Олом Паркером: «Він завжди міг ясно та чітко донести до нас власне бачення та ідеї. Ніколи не соромився пояснити, що на екрані виглядає не так, які сцени потрібно перезняти чи допрацювати. Він вказував на наші помилки та скеровував нас. І я дуже поважаю його за такий підхід. Я неймовірно раділа, коли чуло сміх Ола наприкінці кожного дублю», — ділиться враженнями Робертс.

Коли Девід та Джорджія об’єднують зусилля, щоб зірвати весілля доньки, Девід починає усвідомлювати, що у нього досі є почуття до колишньої дружини: «Так, вони розлучилися багато років тому і кожен давно живе своїм життям, проте Девід і досі щось відчуває. Тим не менш, він переконаний, що вона давно забула про нього, живе своїм життям і невимовно щаслива у нових стосунках», — розповідає Клуні.

Джордж Клуні та Джулія Робертс знову разом в комедії «Квиток до раю»-Фото 4

Джордж Клуні та Джулія Робертс знову разом в комедії «Квиток до раю»-Фото 5

«Головна мета Джорджії, коли вона прибуває на острів — зупинити доньку від скоєння тієї помилки, яку колись зробила вона. Вона не хоче, щоб Лілі втратила усі ті можливості, які чекають на неї попереду через імпульсивне рішення.  Проте чим більше часу Джорджія проводить поруч із колишнім, тим більше вона починає сумніватися у стосунках з нинішнім хлопцем.

Серед усіх сцен фільму головним героям найбільше запам’яталася та, де вони випивають у барі, а потім починають танцювати: «Мені здається, уся наша команда чекала цього моменту. Це дуже смішна сцена, у якій було задіяно чимало акторів. Ми заздалегідь обговорювали те, як все має виглядати, проте у той день просто імпровізували. Пам’ятаю, ми робили усе, що приходило в голову і кожен дубль був різним. Наприкінці зйомок я була надзвичайно стомленою, а ще, у мене боліли скули від сміху», — ділиться Робертс.

Джордж Клуні та Джулія Робертс знову разом в комедії «Квиток до раю»-Фото 6

Джордж Клуні та Джулія Робертс знову разом в комедії «Квиток до раю»-Фото 7

Photo by John Phillips/Getty Images for Universal

«Зйомки цієї сцени стали одним з найвеселіших вечорів мого життя. Я не знаю, чи бачили ми колись Джорджа та Джулію настільки розкутими на знімальному майданчику, як у той вечір. Вони танцювали так, наче знову повернулися до коледжу та згадали молоді роки. Вони, мабуть, так танцювали та відривалися, коли були молодими. Але не лише завдяки танцям ця сцена була настільки теплою та смішною, але й завдяки надзвичайній хімії між героями. Вони жартували, сміялися, і надзвичайно кайфували від процесу», — розповів режисер.

Дивіться «Квиток до раю» з 15 вересня у кіно! Допрем’єрні покази з 10 вересня.

Фото надала компанія B&H Film Distribution Company

Читайте також: «КЛОНДАЙК» ЗМАГАТИМЕТЬСЯ ЗА НОМІНАЦІЮ НА «ОСКАР» ВІД УКРАЇНИ

Статьи по теме