UA
RU

Чи стане Аарон Тейлор-Джонсон новим Джеймсом Бондом

Редагувати переклад

Кіномпанія Eon Productions обирає актора на роль Джеймса Бонда. Чи стане новим «агентом 007» британський актор Аарон Тейлор-Джонсон, як про це повідомляють деякі джерела. 

Чи стане Аарон Тейлор-Джонсон новим Джеймсом Бондом-Фото 1

Сьогодні світ любителів кіно сколихнули чутки. Британський таблоїд The Sun опублікував матеріал про нового Джеймса Бонда. За інформацією їхнього джерела, роль «агента 007» запропонували британському актору Аарону Тейлор-Джонсону

«Бонд — це робота Аарона, якщо він захоче її прийняти. Офіційна пропозиція вже на столі, і вони чекають відповіді», — розповіло неназване джерело The Sun. 

Цю інформацію перевіряли й інші видання. Зокрема, BBC і CNN. Ані актор, ані кінокомпанія Eon Productions, яка продюсує серію фільмів про Джеймса Бонда, не прокоментували чутки. Джерело BBC News — інсайдер виробництва — сказав, що чутки не відповідають дійсності. А джерело CNN, яке має знати ситуацію, повідомило, що Тейлор-Джонсон не був обраний на роль «агента 007». 

Тож питання, хто зіграє наступного Джеймса Бонда, залишається відкритим. Окрім Аарона Тейлор-Джонсона, серед претендентів на роль — Генрі Кавілл, Ідріс Ельба, Джеймс Нортон. А також володар премії «Оскар» за головну роль у фільмі «Оппенгеймер» Кілліан Мерфі. До речі, його кандидатуру схвалив колишній Бонд Пірс Броснан. Наразі офіційного оголошення зроблено не було. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Aaron Taylor-Johnson

Читайте також: ДЕНЗЕЛ ВАШИНГТОН ЗІГРАЄ РОЛЬ ПОЛКОВОДЦЯ ГАННІБАЛА

Статьи по теме