UA
RU

Alina Pash, Latexfauna, YUKO та інші випустили трек про рівність

Редагувати переклад
Український шоу-бізнес об'єднався навколо ідеї толерантності.

Alina Pash, Latexfauna, YUKO та інші випустили трек про рівність-Фото 1

Сергій Бабкін, Alina Pash, Latexfauna, KRUTЬ, Gurt [O], YUKO і Constantine записали спільний трек, основна ідея якого показати, що всі люди різні й рівні.

Заради того, щоб стати по-справжньому демократичним суспільством, важливо розуміти і приймати все розмаїття культур, людей та їхніх ідентичностей. Саме це стоїть в основі ідеї прийняття і толерантності. І саме про це артисти співають в новій пісні «Різні.Рівні».

Читайте також: 5 украинских музыкальных групп, которые вы обязаны знать

Трек «Різні.Рівні» це маніфест толерантності, який через музику передає українцям важливу думку: ми всі рівні, незалежно від гендерної ідентичності і сексуальної орієнтації.

Продовжуючи ідею «єдності різноманіття», в проєкт було залучено артистів, які творять в абсолютно різних жанрах: Сергій Бабкін, Alina Pash, Latexfauna, KRUTЬ, Gurt [O], YUKO, Constantine, а також хор молодих інді-виконавців.

Музика пісні була написана Євгеном Філатовим, The Maneken, а режисеркою кліпу стала Анна Бурячкова.

Для мене важливо було долучитися до проєкту “Різні.Рівні”, бо я максимально різною та рівною відчуваю себе. Із дитинства у мене сім‘я вкладала поняття вибору. Тема толерантності більше ніж актуальна в Україні. Я відчуваю гостру потребу у відкритому діалозі і обговоренні, що саме вважається толерантністю, який сенс у розвитку розуміння толерантності та її прийняття. Пора дорослішати, пора переходити на нові рівні свідомості, аби нарешті здобути легкість та приємність життя, без агресії та страху,

— розповідає Alina Pash. 

Кожний небайдужий може стати частиною проєкту і підтримати ЛГБТ-спільноту. Щоб це зробити, досить перейти на сайт www.riznirivni.com.ua і буквально підняти руку, щоб приєднатися до карти толерантних українців. Також сайт дає можливість записати свої слова підтримки рівності в віртуальній студії звукозапису.

Alina Pash, Latexfauna, YUKO та інші випустили трек про рівність-Фото 2

На початку пісні, коли співає хор, у слухача буде 10 секунд, щоб вимовити слова підтримки, висловити позицію або заявити про толерантність. Записавши свій голос на платформі проєкту, людина отримає персоналізований варіант пісні «Різні.Рівні» з власним голосом, який зазвучить разом із зірками. Персональну версію кліпу можна буде завантажити собі або поділитися з друзями в соціальних мережах.

Одним із слоганів маршу рівності КиївПрайд 2020 організаційний комітет обрав слова з пісні: «Бути різними добре разом».

Статьи по теме