UA
RU

Анджеліна Джолі навідалась до українських дітей-біженців в римській лікарні

Голлівудська акторка познайомилась з онкохворими дітьми, яких транспортували до Риму для подальшого лікування.

Анджеліна Джолі – посол доброї волі ООН і вона з перших днів війни в Україні підтримує наших співвітчизників. Крім підтримки на своїх сторінках в соціальних мережах та організації гуманітарної допомоги, акторка власною персоною знайомиться з українськими переселенцями.

Анджеліна Джолі навідалась до українських дітей-біженців в римській лікарні-Фото 1

Все більше і більше знаменитостей долучаються до підтримки українського народу, і Джолі не стала виключенням. Навпаки, вона бере активну участь в боротьбі з російською війною тим, що в її силах. Так, на днях, знаменитість відвідала римський дитячий госпіталь Pediatrico Bambino Gesu, де зараз знаходяться діти-біженці з України.

Анджеліна Джолі поспілкувалась з декількома матусями та дітьми і побажала міцного здоров’я маленьким пацієнтам. 

В педіатричній клініці Bambino Gesu в Римі я зустрілась з дітьми-біженцями, які були евакуйовані з України і зіштовхнулись з невизначеним майбутнім. Як і багато інших, я молюсь за закінчення війни. Це єдиний спосіб зупинити страждання та вимушене переселення людей,

– написала акторка на своїй сторінці в Інстаграм.

Читайте також: Режисер “007. Не час вмирати” Кері Фукунага завітав до Києва

Джолі постійно висвітлює проблеми біженців з різних куточків світу в своєму акаунті. Зараз вона приділяє особливу увагу жінкам та дітям з України, котрі вимушено тікають з рідної країни.

Статьи по теме