UA
RU

Біллі Айліш відповіла людям, які критикували її стиль

Редагувати переклад

Біллі Айліш дала різку відповідь своїм критикам. Співачка захистила своє право носити такий одяг, в якому вона почувається комфортно.

Біллі Айліш відповіла людям, які критикували її стиль-Фото 1

На останньому святі моди — Met Gala 2023 — Біллі Айліш вразила публіку. Цього року бал Інституту костюма у музеї Метрополітен був присвячений творчості Карла Лагерфельда. З такої нагоди співачка обрала розкішне жіноче вбрання від Simone Rocha — кутюрну чорну сукню із мережива і твіда, прикрашену кристалами. Модні критики схвалили вибір Айліш. Проте деяким шанувальникам не сподобався її новий стиль. 

Біллі Айліш відповіла людям, які критикували її стиль-Фото 2

Співачка довго терпіла, але днями відповіла на критику у соцмережах. Біллі Айліш опублікувала сторіз на своїй сторінці в Instagram і висказала все, що мала на душі: 

«Я витратила перші 5 років своєї кар’єри на те, що ви, дурні, мене повністю ЗНИЩУВАЛИ за те, що я була хлопчикуватою і так одягалася. Мені постійно казали, що я буду гарячішою, якщо поводитимуся як жінка. Тепер, коли я відчуваю себе досить комфортно, щоб носити щось більш-менш жіноче або по фігурі, я ЗМІНИЛАСЯ і мене вважають зрадницею: «що з нею трапилося», «Боже, це не та Біллі, вона така, як і решта» та інші теревені-вені».

Біллі Айліш відповіла людям, які критикували її стиль-Фото 3

Біллі Айліш звернулася до підписників зі словами: «Нехай жінки існують!» І додала, що жінки — багатогранні: «Шокуюче правда? Вірте чи ні, жінок може цікавити багато речей». А ще, що жіночність не дорівнює слабкості. Співачка відстоюватиме право бути собою і виражати себе по-різному в різний час.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Billie Eilish, Instagram / Simone Rocha

Читайте також: МАДОННА ДАЛА РІЗКУ ВІДПОВІДЬ ХЕЙТЕРАМ СТОСОВНО СВОЄЇ ЗОВНІШНОСТІ