UA
RU

Джордж Лукас отримає почесну Золоту пальмову гілку 77-го Каннського кінофестивалю

Редагувати переклад

Легендарний режисер, сценарист і продюсер Джордж Лукас отримає почесну Золоту пальмову гілку 77-го Каннського кінофестивалю. 

Джордж Лукас отримає почесну Золоту пальмову гілку 77-го Каннського кінофестивалю-Фото 1

Легенда Голлівуду, режисер, сценарист і продюсер Джордж Лукас отримає почесну Золоту пальмову гілку 77-го Каннського кінофестивалю

«При одній лише згадці його імені спалахує цілий розділ сьомого мистецтва. І можна почути кілька незабутніх музичних нот (від Джона Вільямса!). Невіддільний від саг «Зоряні війни» та «Індіана Джонс», Джордж Лукас назавжди подарував блокбастеру славетну історію. А глядачам усього світу — неперевершене задоволення», — аргументують вибір кандидата в офіційній заяві Каннського кінофестивалю. 

Джордж Лукас також прокоментувал новину:

«Каннський фестиваль завжди займав особливе місце в моєму серці. Я був здивований і піднесений, коли мій перший фільм «THX-1138″ було обрано для показу в новій програмі для режисерів-початківців. Відтоді я неодноразово повертався на фестиваль у різних ролях — сценариста, режисера та продюсера. Це особливе визнання, яке для мене дуже багато означає».

За 40 років Джордж Лукас побудував голлівудську імперію завдяки дев’яти епізодам саги «Зоряні війни», чотири з яких він зняв сам. Він зробив внесок в еволюцію звуку і став одним із піонерів індустрії візуальних ефектів. А також заснував відому анімаційну студію Pixar. Джордж Лукас — не тільки видатний режисер, а ще й продюсер. Окрім трьох трилогій «Зоряних війн», він продюсував сагу про Індіану Джонса і багато інших фільмів. 

Нагородження Джорджа Лукаса відбудеться на церемонії закриття 77-го Каннського кінофестивалю. Вона пройде в суботу, 25 травня. Ведучою церемонії стане акторка Камілль Коттен.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Festival de Cannes

Читайте також: КСАВ’Є ДОЛАН СТАНЕ ПРЕЗИДЕНТОМ ПРОГРАМИ «ОСОБИЙ ПОГЛЯД» В КАННАХ

Статьи по теме