UA
RU

Акторка Камілль Коттен стала амбасадором Tiffany & Co.

У Tiffany & Co. — новий амбасадор. Ним стала французька акторка, зірка фільмів «Дім Gucci» і «Привиди у Венеції» Камілль Коттен

Акторка Камілль Коттен - амбасадор Tiffany & Co.

Французька акторка, відома за фільмами «Дім Gucci» і «Привиди у Венеції», Камілль Коттен призначена новим амбасадором Tiffany & Co. Вона приєднається до інших зіркових амбасадорів ювелірного Дому. Це акторки Флоренс П’ю, Аня Тейлор-Джой, Зої Кравітц, Галь Гадот, південнокорейські артисти Чімін та Розе. Нова амбасадорка зніматиметься у наступних рекламних кампаніях Tiffany & Co.

Камілль Коттен прославилася ролями в серіалах Connasse і Call My Agent. Вона грала у фільмі «Стілвотер» із Меттом Деймоном, у фільмі «Дім Gucci» з Леді Гага та Адамом Драйвером. Останні работи акторки — ролі у детективі Кеннета Брани «Привиди у Венеції», знятому за романом Агати Крісті, та біографічній драмі «Голда». Нова амбасадорка зізналася, що їй подобаються як щоденні, так і вечірні прикраси Tiffany & Co. Для неї цей Ювелірний дім є синонімом виняткового дизайну, що завжди поза часом.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Tiffany & Co.

Читайте також: КИТАЙСЬКИЙ АКТОР І СПІВАК СЯО ЧЖАНЬ — НОВИЙ АМБАСАДОР BOUCHERON

Статьи по теме