Еліна Світоліна вийшла на корт Вімблдону з траурною стрічкою на шану загиблих українців

Еліна Світоліна вшанувала загиблих внаслідок російської ракетної атаки. Українська тенісистка вийшла на корт Вімблдону з траурною стрічкою. 

Еліна Світоліна вийшла на корт Вімблдону з траурною стрічкою на шану загиблих українців-Фото 1

Українська тенісистка Еліна Світоліна сьогодні зіграла на матчі за вихід до чвертьфіналу Вімблдонського турніру. Щоб вшанувати загиблих внаслідок сьогоднішньої російської ракетної атаки, вона вийшла на корт з траурною стрічкою. 

«Сьогодні був один із найскладніших матчів у моєму житті. Психологічно він перевищував усе, з чим я коли-небудь стикалася. Але це не можна порівняти з тим, через що проходить мій народ вдома. Сьогодні Вімблдон для мене став чорним. Уся моя любов і думки з Україною і нашим українським народом. Дякуємо всім за підтримку. Прошу долучитися до збору United24 для дитячої лікарні «Охматдит», де лікували онкохворих дітей. Сьогодні лікарня була зруйнована російськими ракетами. Це зло має припинитися», — закликала українська тенісистка.

Нагадаємо, що сьогодні росія завдала ракетного удару по Україні. Було пошкоджено понад 50 цивільних об’єктів. Серед них — Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит». За попередніми даними слідчих Служби безпеки України, для вогневого ураження медустанови окупанти застосували стратегічну крилату ракету Х-101. Ракетний удар по лікарні є воєнним злочином.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Elina Svitolina

Читайте також: МАДОННА ПІДТРИМАЛА УКРАЇНУ І ГЛОБАЛЬНИЙ САМІТ МИРУ

Статьи по теме