UA
  RU

  Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ відіграв автомобільний концерт на території аеропорту Бориспіль!

  Гурт став першим в Україні, хто почав проводити концерти в умовах карантину. З кінця травня в хлопців великий тур Безпечних Автомобільних Концертів всією Україною. Вони перші, хто ризикнув спробувати абсолютно інший формат живих виступів.

  Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ відіграв автомобільний концерт на території аеропорту Бориспіль!-Фото 1


  Здавалося б, який концерт без скупчення людей? Проте можна зробити що завгодно, коли без виступів вже й не уявляєш свого життя.

  Задумане здійснювалось просто неба на території терміналу F, а шанувальники замість того, щоб сидіти на звичних їм стільцях концертного залу – знаходились біля власних авто. Абсолютно усі відвідувачі знаходились на безпечній відстані один від одного, так як кожен знаходився біля власного транспорту. Величезна кількість звукового обладнання забезпечила відмінний звук у всіх куточках концертного майданчику.


  Великим плюсом є те, що при підтримці «Kyivstar», 4G тягне на абсолютно кожному концерті БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Відвідувачі можуть вільно стрімити концерти онлайн та без перешкод ділитись емоціями з рідними та друзями в ефірі!

  Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ відіграв автомобільний концерт на території аеропорту Бориспіль!-Фото 2

  БЕZ ОБМЕЖЕНЬ  разом із організатором Tikhonov Agency подбали про абсолютну безпеку слухачів. На в‘їзді обов‘язковим було вимірювання температури безконтактним термометром, а із авто відвідувачі повинні були виходити обов’язково в масках.


  Безпека і унікальний формат – це про «Безпечні Автомобільні Концерти».

  Гурт стверджує, що «БАК-концерти» – це можливість радувати слухачів в абсолютно безпечній для всіх атмосфері, насолоджуватись якісною українською музикою. Попереду ще один, останній концерт «БАК-туру», що відбудеться в Івано-Франківську. Квитки можна придбати на сайті bezobmezhen.com.ua.

  Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ відіграв автомобільний концерт на території аеропорту Бориспіль!-Фото 3  Статьи по теме